هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6
سلام کنسر جون!
این پلاگین با اینhttp://community.mybbiran.com/thread-301...8%AA%D9%87چه فرقی داره؟!کدومش بهتره؟Sleepy
پاسخ
اونی که لینک دادین از سایت اصلی حذف شده پس مطمئناً مشکل داشته. این بهتره. تفاوتی ندارن هر دو یه عملکرد رو دارن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
من نصب کردم ولی یه مشکلی که هست اینه که اصلا زیر پست های من پاسخ سریع رو نمیاره کسی میتونه کمک کنه

forum.vespa.ir
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۲۳:۵۸:۴۶ عصر)Iran511 نوشته است: یه بار ادیتور SCEditor رو فعال کردم و باز غیر فعال کردم، الان باز دوباره همون مشکل بالایی وجود داره، اون کدی رو هم که گفتید جایگزین میکنم ولی درست نمیشه، لطفا راهنمایی کنید.

Huh
پاسخ
من وقتی نصبش میکنم پوسته فرومم از عرض هم مث طول دارای اسکرول میشه و خراب میشهConfusedSad
پاسخ
بله من هم نصب کردم و به این مشکل برخوردم که عرض صفحات هم شامل اسکرول میشه . Undecided
پاسخ
این کارو رو بکنید ببیند درست میشه

قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > global.css > ویرایش قالب بندی: حالت پیشرفته

توی body بنویسید

overflow: hidden;
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
ممنون ، اما متاسفانه درست نشد .
پاسخ
من از ckeditor استفاده میکنم
بعد از فعالسازی این پلاگین،چرا دو تا ویرایشگر میاد!
Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
پاسخ
رسما
یعنی
مرسی رسیدگی واقعاExclamation :|
Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0 Pars 167 155,415 ۱۳۹۳/۶/۵، ۱۶:۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: seiedhamid
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,796 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,770 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,055 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان