هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی از آقا زنگنه خبر داره؟
سلام بر همه دوستان . کسی از آقای زنگنه خبر داره متاسفانه من فقط از طریق پیام خصوصی با ایشون در ارتباط بودم و شماره و ایمیلی از ایشون ندارم الان یک هفته ای هست منتظرم نیمودن گفتم اینجا تاپیک بزنم شاید دوستان خبر داشتن بگند کی می آیند . اگر شماره تماس یا ایمیلی از ایشون دارید لطف کنید بدید.
با تشکر از شما
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۱:۰۹:۵۱ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۱۴:۲۱ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۱:۲۱:۳۶ صبح)
کسی خبر نداشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
درود
به اقای علیرضا نجفی پور= pars اطلاع دهیدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
آقای نجفی پور که نه پیام خصوصی جواب میده نه ایمیل نه تو یاهو مسنجر . کلا اگر هم جواب یده خیر دیر جواب میده . البته میدونم وقتشون کم هست و دلیل خاصی دیگه ای نداره وگرنه ایشون قبلا که وقتشون آزاد بود که خیلی سریع جواب میدانند.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۳:۲۴:۲۹ صبح) ، هلیا (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۵:۴۴:۳۴ صبح)
حدود یک هفته ای گذشته از این تاپیک کسی نمیدونه آقای زنگنه کی تشریف میارند؟
پاسخ
اقایان منم خیلی نگران ایشونمConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
از طرف دیگه نبودشون خیلی احساس میشهBlushHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
درود

ایشان لب تاپشان دچار مشکل شده است و تا تهیه لب تاپ جدید به زودی به جمعمان ملحق میشوند
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۱۴:۳۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۲۸:۰۹ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۲۸:۱۷ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۳۲:۲۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۱:۰۰:۲۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۳:۰۳:۲۴ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۳:۲۰:۳۹ عصر) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۲۲:۲۸:۳۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۶، ۰۲:۲۱:۳۷ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۱:۲۳:۲۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان