هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابزار های رایگان سایت
درود

در لینک زیر می توانید بسیاری از ابزار های مورد نیاز خود را پیدا کنید:
http://www.1abzar.com

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۰:۳۶:۱۱ صبح) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۱:۱۸:۲۲ صبح) ، king92 (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۱:۳۴:۳۳ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۲/۲، ۱۴:۲۹:۰۷ عصر) ، quester (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۹:۳۹:۱۷ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۷:۴۰:۳۴ عصر)
آقا اگر بخوایم از این امکانات تو انجمن استفاده کنیم این کدها رو باید در کجا بذاریم؟ که قابل استفاده باشن؟ لطفا کامل راهنمایی کنید.

با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۱:۱۹:۱۹ صبح)shadanak نوشته است: آقا اگر بخوایم از این امکانات تو انجمن استفاده کنیم این کدها رو باید در کجا بذاریم؟ که قابل استفاده باشن؟ لطفا کامل راهنمایی کنید.

با سپاس

هر جا که دوست دارید .
مثلا سایدبار ٬ هدر ٬ فوتر !
به سلیقه شما هست دیگه
بیشتر توضیح بدین راجع به سوالتون
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
چشم. مثلا من تو انجمنم بخشی به نام ورزش و زیر مجموعه فوتبال دارم. آیا میشه کاری کنم که جدول لیگ برتر بیفته تو اون بخش؟
یا اگر بخوام از کد پخش موسیقی تو پروفایلم استفاده کنم ( یا مثلا تو بخش موسیقی انجمنم) کدش رو کجا بذارم دقیقاً
با تشکر ویژه و آبدار!!!
پاسخ
در مورد سوال اول دقیقا مطمئن نیستم چطور برای یک انجمن خاص قرارش بدین. مگر اینکه کد رو درون forumdisplay و توی یک شرط بذارید که مثلا if forumid=X ٬ کد رو نمایش بده. (مای بی بی نمی دونم چطور شرط تعریف میشه ٬ سایر دوستان مای بی بی کار ایده من رو ادامه بدن )

در مورد سوال دوم می تونید کد رو درون قالب پروفایل بذارید و جای دقیقش رو به دست بیارید ! (سعی و خطا)
پنل مدیر کل --> فالب ها و پوسته ها--> قالبها --> قالب مورد نظر --> member templates --> و member_profile

Cool
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطshadanak (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۲:۰۰:۱۰ عصر)
دوستان میتونن بیستر راهنمایی کنن؟
از راهنمایی دوست خوبم alireza013 تشکر می کنم.
پاسخ
درود !!
راهنمایی بیشتر درباره چیش میخوای ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان