هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش نام کاربری به صورت رنگین کمان
درود خدمت دوستان
برای انجام این کا ر ابتدا فایل موجد در پیوست را دانلود کرده و در پوشه jscripts قرار دهید

2- به قسمت headerinclude در قالب ها رفته و (قالب های گروه بندی نشده) و کد زیر را به آخر آن اضافه کنید.

کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/rainbow.js?ver=1400"></script>

3- سپس به قالب footer رفته و کد های زیر را به آخر آن اضافه کنید

کد:
<!-- rainbow text initialize -->
<script type="text/javascript">
<!--
rain();
//  End -->
</script>
<!-- rainbow text end -->

4- سپس به بخش کاربران و گروه ها رفته و گروهی را که میخواهید نام کاربری آن ها به صورت رنگین کمان متغیر شود انتخاب کنید و در قسمت استایل نام کاربر این کد را وارد کنید

کد:
<span class="rainbow">{username}</span>

کار تمام شد امیدوارم لذت ببرید.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   rainbow.zip (اندازه: 644 bytes / تعداد دفعات دریافت: 192)
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۱:۰۶:۴۹ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۱:۲۴:۴۷ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۱:۳۳:۵۸ صبح) ، Webmaster (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۲:۳۱:۰۸ صبح) ، ghanari (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۹:۳۰:۵۴ صبح) ، Pars (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۹:۴۵:۲۶ صبح) ، Mr.FranK (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۱۴:۱۶:۳۴ عصر) ، majidsoftware (۱۳۸۸/۱۱/۲، ۰۰:۱۹:۰۳ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۶، ۰۱:۳۱:۲۵ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۱/۱۲، ۲۱:۲۹:۰۹ عصر) ، arang (۱۳۸۸/۱۱/۱۶، ۰۲:۳۶:۱۹ صبح) ، Mamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۱۷:۲۰:۵۰ عصر) ، Dict@tor (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۴:۲۳:۲۶ صبح) ، varnayan (۱۳۸۹/۳/۸، ۰۳:۲۳:۴۳ صبح) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۴/۱۴، ۰۰:۲۷:۲۶ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۴، ۱۳:۰۱:۳۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۸/۱۱، ۲۱:۳۴:۲۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۵، ۱۶:۲۳:۱۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۵، ۲۱:۱۸:۲۲ عصر) ، soroosh (۱۳۸۹/۹/۶، ۰۵:۳۴:۱۵ صبح) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۲۲:۳۶:۳۹ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۲۳:۰۰:۱۶ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۷:۱۵:۰۷ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۲:۰۲:۰۷ عصر) ، mmmahdavi (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۰۰:۰۳:۴۶ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۰۵:۵۹:۰۵ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۲:۱۶:۵۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۷:۳۴:۱۱ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۹، ۰۸:۴۶:۲۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۱۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۰۴:۳۹:۱۵ صبح) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۱۰/۱۸، ۲۰:۰۷:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۴/۱۳، ۱۸:۵۳:۴۲ عصر)
داداش من همه اینکار ها رو کردم ولی نشد.
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۲۰ صبح)
کد ها را اول در Notpad کپی کرده بعد استفاده کنید.(کدها تست شده هستند)
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۲۰، ۰۱:۵۲:۱۹ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۸/۱۱، ۲۱:۳۴:۴۱ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۲۲:۳۷:۱۰ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۲۲ صبح)
من رفتم تو انجمن ازمایشی خودم ازمایش کردم اصلا فکرش هم نمی کردم اینقدر قشنگ بشه
نمونه برای دوستان:

.jpg   1234.JPG (اندازه: 1.76 KB / تعداد دفعات دریافت: 421)
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۵، ۱۶:۳۴:۴۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۶، ۱۵:۰۸:۰۶ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۲۲:۳۷:۲۴ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۰۶:۰۰:۲۴ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۲۳ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۵:۰۲:۱۶ عصر)
سلام من نفهمیدم کدها را باید کجا کپی کنم .
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۲۴ صبح)
در بالا که کامل توضیح داده شده

کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب مورد نظر - قالب های گروه بندی نشده - headerinclude

و

کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب مورد نظر - footer templates و footer
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۰۱:۰۴:۰۴ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۰۶:۰۰:۱۶ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۲۷ صبح)
عالی بود
من با این کد ادغام کردم خیلی عالی شد
کد:
<span class="rainbow" style="background: transparent url(http://www.kisar.ir/uploads/01/1323835401.gif) repeat-x scroll 0% 0%; color: Green ; text-shadow: 0px 0px 3px;">{username}</span>

دوستان یک سوال دارم
نمیشه یک طیف از رنگها رو بهش معرفی کرد؟؟Huh
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۳۰ صبح)
توي چت باكس كار نميكنهBlush چي كار ميشه كرد توي چت باكسم فعال شه؟
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۳۱ صبح)
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۵:۰۲:۰۰ عصر)siavash-cena نوشته است: توي چت باكس كار نميكنهBlush چي كار ميشه كرد توي چت باكسم فعال شه؟

به نویسنده ی پلاگین مربوط می شود.
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۱:۵۱:۰۷ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۵:۰۰:۳۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان