هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
(۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۰:۵۴:۲۸ صبح)poolmand نوشته است: 1- ممنون محمد جان از پاسخ، ولی منظورم پرداختهای موفق هست اونهایی که شماره سند خورده و پرداخت شده. البته پیغام پی.ام مبنی بر موفقیت آمیز بودن لااقل برای من ادمین نیومده. نمیدونم شاید مشکل از فایروال سرور ما باشه. تنظیمات خاصی رو فایروال باید انجام بدیم؟

2- من امروز درگاه بانک ملت رو هم گرفتم. ولی پس از کلیک روی دکمه پرداخت از طریق درگاه بانک ملت این پیغام میاد:
کد:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'lib/nusoap.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/civilea/public_html/forum/inc/plugins/mybb_bank_subs.php on line 880

3- تو قابلیتها نوشته شده امکان برگشت پول این امکان از کجا قابل انجام هست؟

ممکن است کاربری که هزینه را پرداخت کرده اجازه انتقال را نداده است (همان 30 ثانیه توقف)
پس از دریافت درگاه بانک ملّت، از بین فایل هایی که بانک در اختیار شما قرار داده است، باید پوشه lib را در مسیر انجمن آپلود کنید.

برگشت هزینه واریز شده به صورت خودکار (برای بانک ملّت (چرا که تنها این بانک این قابلیت را توسط کاربر دارد)) به صورت خودکار توسط سیستم انجام می شود. (در صورت اشکال در ارتباط با بانک ملت یا ریدایرکت نشدن کاربر به صفحه payment_gateway.php)
در ضمن لطفاً یک بسته 1000 ریالی در انجمنتان ایجاد کنید تا پست قبلی ام را به شما ثابت کنم.Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطpoolmand (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۲:۵۸:۳۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۲۳:۱۸:۴۸ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۲/۲۸، ۱۳:۱۸:۱۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۱۰:۵۰ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + پرداخت امن بانک پاسارگاد) - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۱:۵۳:۱۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,295 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان