هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics
متغیرش رو توی هدر که میبرم نشون نمیده
چرا ؟

من توی صفحه اصلی امار پیشرفته ( پرواستاتوس ) رو هم بالا دارم و هم پایین یعنی متغیرش رو توی هدر هو قرار دادم حالا اگه بخوام فقط توی صفحه اصلی توی قسمت بالایی اون رو نشون نده چکار کنم
کدی هست که توی صفحه اصلی قرار بدم که پرواستاتوس رو توی هدر نشون نده ؟
 سپاس شده توسطarsamari91 (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۲۲:۲۲:۴۸ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط Pars - ۱۳۸۸/۹/۷، ۰۱:۵۹:۱۶ صبح
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط BSE - ۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۵۶:۴۰ صبح
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط amir.01 - ۱۳۸۹/۶/۷، ۰۵:۱۷:۲۲ صبح
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط carrow - ۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۹:۰۱:۳۹ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط amir.01 - ۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۹:۰۷:۰۲ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط Behr☺uz - ۱۳۸۹/۸/۲۶، ۱۴:۳۶:۲۹ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط hcrespo119 - ۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۳۳:۴۸ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط Mohammad-Za - ۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۳۱:۴۳ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط mahdi6132 - ۱۳۹۰/۲/۸، ۲۱:۳۷:۳۲ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط amir-mot - ۱۳۹۰/۴/۲۲، ۲۰:۰۶:۳۰ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط arianik - ۱۳۹۰/۴/۲۲، ۲۰:۱۸:۳۲ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط Creeping Death - ۱۳۹۰/۴/۲۹، ۲۱:۴۱:۳۳ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط K@Z3M - ۱۳۹۰/۴/۳۰، ۲۱:۲۶:۱۶ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط K@Z3M - ۱۳۹۰/۵/۴، ۱۶:۲۱:۰۶ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط hesam_esf - ۱۳۹۰/۵/۴، ۱۶:۵۹:۵۸ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط K@Z3M - ۱۳۹۰/۵/۴، ۱۷:۴۴:۲۹ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط carrow - ۱۳۹۰/۵/۴، ۲۲:۱۸:۳۰ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط alimasumi - ۱۳۹۰/۵/۲۳، ۲۱:۴۷:۱۳ عصر
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط Doodoo - ۱۳۹۰/۵/۲۴، ۰۹:۵۰:۴۲ صبح
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط alimasumi - ۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۱۴:۲۹ صبح
RE: پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics - توسط umzst - ۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۲:۰۰:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان