هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده)
(۱۳۹۱/۳/۲، ۱۲:۰۳:۲۱ عصر)sedaghat61 نوشته است: سلام
من قالب رو خریداری کردم اما متاسفانه 2 مرتبه از من پول کم شده .
می تونی چک کنید و تایید کنید که 2 پرداخت انجام شده ؟
اولین تراکنش که ناموفق بوده دومین تراکنش که موفق بوده در تاریخ 31/2/91 ساعت 3:33 ب.ظ و 2 تراکنش پشت سر هم انجام شده است.
ممنون

دوست عزیز من بررسی کردم تراکنش ها رو.
این روزی که فرمودین ، دو تا خرید بوده که یکی ۱۲:۳۳ و یکی ۳:۳۳ دقیقه بوده . تراکنش شما فقط یک بار اتفاق افتاده . اگر نیاز هست تا شات بذارم براتون.

(۱۳۹۱/۳/۲، ۱۰:۲۳:۴۶ صبح)download4you نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۲، ۰۹:۳۱:۰۵ صبح)alireza013 نوشته است: دوست عزیز این قالب یک لوگو داره و یک بکگراند لوگو.
شما می تونید یک لوگو هم سایز با لوگوی فعلی با همون پسوند جایگزینش کنید . بعد هم رفرش کنید تا تغییرات رو ببینید . کش مرورگر هم خالی کنید (Ctrl+F5)

مرسی
خیلیییییییییییی ممنون

فقط سوال دوم چی ؟؟

اگه من هر عکسی رو که توی سرور اپلود شده و ماله قالبه بردارم و عوضش کنم ( بدون تغییر اسم و پسوند و رزولوشن ) مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟

نه مشکلی پیش نمیاد.
فقط سایز و فرمت تصویر رو رعایت کنید.
Rolleyes

(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۱:۰۱:۱۱ صبح)amin2904 نوشته است: ممنون آرمین عزیز.
الان تنها مشکلی که دارم اینه که تواین قالب وقتی تنکس رو میزنی پنجره مربعی درحال بارگذاری غیب نمیشه وهمینجوری به کارش ادامه میده.
واینکه عکس هدرم وقتی اندازه مرورگررو کوچیک میکنیم اونم کوچیک نمیشه.

خب معلومه که کوچیک نمیشه چون کد css فقط برای عرض قالب هست نه تصویر هدر .
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده) - توسط alireza013 - ۱۳۹۱/۳/۲، ۱۴:۴۰:۵۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین) alireza013 104 73,227 ۱۳۹۳/۶/۲۶، ۲۰:۵۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: rabin93
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,933 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,352 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,628 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,594 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان