هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars
پلاگین کاملا درسته و سالم عمل میکنه، لینک های پارسی هم به درستی ساپورت میکنه، بدون نیز به انجام هیچ عمل اضافی(تست شده)
مشکل هرچی هست از سمت شما و استفاده های نادرست شماست.

نقل‌قول: یه سر به انجمنش بزنید و ببینید کپی رایت رو رعایت کرده یا نه.از روزی که اومدیم سوالمو مطرح کردم تا الان کپی رایت پایین فروم سایت امیدواری درج شده.اگه نمی بینید بازم مشکل خودتونه.
ما همیشه سر زدیم وقتی پرسش داشتید، و همچنان دیدیم که کپی رایتی که شما ازش صحبت میکنید اینه:
نقل‌قول: قدرت گرفته از مای بی بی ایران
دست این پشتیبانی درد نکنه که مای بی بی رو ساخته.واقعا از اعضای سازندش ممنونیم! جایی برای بحث نذاشته.
کمی فکر کنید و مفهوم واقعی کپی رایت رو پیاده سازی کنید.

در نهایت هم چیزی که میتونم به عنوان مبحث تکمیلی مربوط به پلاگین بگم اینه که دوستان میتونن از کدنویسی اچ تی ام ال هم داخلش بهره ببرن.

نقل‌قول: جدا"؟ اگه مطرح شده لینک بدید ببینم!شما یه دور درخواست منو خوندید؟! نه بعید میدونم! فقط تا دیدید به پلاگینتون توهین کردم بهتون برخورد خواستید یه خودی نشون بدید!
1- پلاگین مال ایشون نیست
2- ترجمش هم مال ایشون نیست
پس حرف شما کاملا نامربوطه، به گفته هاتون دقت کنید خواهشا

نقل‌قول: شما پلاگین رو نوشتید یا ترجمه ش کردید که وقتی نظرمو گفتم بهتون برخورد!!
لحن کلامی شما مناسب نیست و به همین دلیل اخطار دریافت کردید.

نقل‌قول: تو کل سوالاتی که تو این سایت مطرح کردم تنها جوابی که بهم داده شده اینه که برو کپی رایت رو بذار!
بله چون متاسفانه خیلیا این مشکل رو دارن(ما نمیتونیم مشکل دیگران رو توی این مسئله نادیده بگیریم)، کسانی که نمیتونن اینطور باشن میتونن برن پشتیبانی های دیگه پشتیبانی بگیرن(این یک انتخاب آزادانس و کسی جلوی کسی رو نگرفته)

مهلت شما برای اصلاح کپی رایت ها تنها 24 ساعته و بعد از اون قطعا محروم خواهید شد(طبق قوانین)

پاسخ به سوال شما داده نشده بود چون: « طبق قوانین کپی رایت ها رو رعایت نکرده بودید » ، من هم بخاطر اون مورد بالا که گفتم، چون از بس تکرار کردم سر درد گرفتم و خیلی ساده سکوت میکنم و با پستی دوباره تذکر رو نمیدم، منتظر میمونم تا درست بشه و بعد از اصلاح کامل راهنمایی کنم.

فکر کنم فهمیدید دلیل اینکه کسی پاسخ پست شما رو نداده و یا به درستی نداده، چی بوده.

موفق باشید خدانگهدار
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۵/۱۴، ۱۸:۱۶:۴۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۴/۲۲، ۲۳:۲۸:۵۱ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۴/۲۳، ۲۱:۲۸:۲۳ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۴/۲۴، ۱۱:۲۴:۲۱ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط scarce - ۱۳۹۴/۴/۲۴، ۲۲:۰۸:۳۸ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۲۰:۴۳:۵۷ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۲۱:۲۵:۲۲ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۲۲:۲۹:۰۱ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۰۹:۱۵:۰۷ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۲۲:۲۸:۴۷ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۲۲:۳۵:۲۵ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۲۳:۵۱:۴۵ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۱۰:۴۸:۱۴ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۱۴:۱۹:۱۹ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۲۰:۳۴:۳۰ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۲۳:۲۲:۰۸ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۴، ۰۹:۳۲:۱۸ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط MISTER - ۱۳۹۴/۵/۱۴، ۱۷:۴۴:۳۰ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط yesetare - ۱۳۹۴/۸/۱۸، ۲۲:۵۳:۰۴ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط mrghaedi - ۱۳۹۶/۱/۶، ۱۴:۵۹:۳۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای ۱.۸] پلاگین نوار اعلانات BAM Announcements Manager محمد تی ام 51 34,182 ۱۳۹۶/۶/۹، ۰۰:۱۰:۱۷ صبح
آخرین ارسال: MISTER

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان