هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین آیکون انجمن من (آیکون سفارشی انجمن) - MyForumIcons - Custom Forum Icons
(۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۷:۰۰:۰۶ عصر)firstboy000 نوشته است: تو قالب دیفالت چک کنید.
اگر تنظیماتتون درست باشه و آیکون نیاد مشکل از نبود متغیر توی پوستتون هست که باید کار زیر رو کنید:
قالب مورد نظر > forumbit > بعدش forumbit_depth2_forum رو ویرایش کنید؛ کد زیر رو داخلش پیدا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}"></span>

و با کد زیر جابجا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

با سلام و سپاس فراوان 
با  نصب ، فعال سازی و انجام تنظیمات لازم اما هنوز عکسی که قرار دادم برا انجمن قرار نمیگیره.

به گفته دوستمون داخل قالب forumbit_depth2_forum تغیرات گفته شده رو لحاظ کردم اما موفق نشدم لطفا راهنمایم کنید.

این هم کد مربوط به قالب مذکور

کد php:
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comments"></i></div></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</
tr
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین آیکون انجمن من (آیکون سفارشی انجمن) - MyForumIcons - Custom Forum Icons - توسط ابوذر مرادی - ۱۳۹۵/۵/۸، ۰۳:۴۵:۱۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat نسخه 6 mypgr.ir 6 5,143 ۱۴۰۰/۴/۲۲، ۱۲:۵۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: MISTER
  [برای ۱.۸] پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat mypgr.ir 51 36,700 ۱۳۹۴/۴/۲۲، ۱۲:۳۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: hasan1365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان