هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive
سلامی دوباره خدمت تمام کاربران خوب و گل مای بی بی ایرانی
شاهکاری دیگر از MyBBSkins.com ... امروز این پوسته فوق العاده جالب و فول رسپانسیو رو براتون عیدی میدم.امیدوارم سال خوبی براتون باشه.

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: واکنش گرای من - MyResponsive
[تصویر:  version.png] نسخه: 0.4
[تصویر:  user.png] نویسنده: Joseahfer
[تصویر:  user.png] ترجمه: firstboy000
[تصویر:  d.png] معرفی: 11-17-2014, 09:45 PM
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 12-03-2014, 12:59 AM

[تصویر:  wrench.png] نصب: محتویات درون پوشه UPLOAD را در محل خود آپلود نمایید(مانند نصب پلاگین). سپس فایل xml پوسته را از پنل مدیریت به عنوان پوسته جدید نصب نمایید. بعد از انجام کار بالا حتما به قسمت پیکربندی>پلاگین ها رفته و پلاگین MyBB Skins را فعال نمایید.

ویژگی ها:
  • کاملا واکنش گرا
  • منوی کنترل پنل خاص در دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچک
  • سالنامه بسیار زیبا
  • بسیار سبک
  • استفاده از تصاویر قالب اصلی
  • استفاده از فونت آوسام برای آکن ها
اصلاحات انجام شده:
  • بارگذاری فونت آوسام(رفع شد)
  • جایگزینی فونت مناسب تر
  • اصلاح موقعیت شکلک ها
  • بهم ریختگی هدر(رفع شد)
  • افزودن چند رنگ به پوسته
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شد!

[تصویر:  name.png] دانلود:
نسخه قدیمی:

.zip   [1.8x][Persian]MyResponsive 0.4.zip (اندازه: 1.15 MB / تعداد دفعات دریافت: 324)

نسخه چند رنگ و اصلاح شده:

.zip   [1.8x][Persian]MyResponsive 0.4 - MultiColor.zip (اندازه: 44.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 845)

*** نسخه قدیمی صرفا بخاطر پاسخگویی به نیازهای چندین نفر از اعضایی بود که درخواست داده بودند و سر فرصت این ترجمه رو استاندارد تر و کامل تر انجام دادیم و برای شما عزیزان و کاربران خوب چند رنگ هم براتون آماده کردیم، رنگ های سبز، سبزکمرنگ، آبی قرمز، یاسی(صورتی تیره) که به تمامی عزیزان پیشنهاد میشه که نسخه چند رنگ و اصلاح شده رو دانلود و استفاده کنن.

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=303

هر مشکلی توی پارسی سازی یا پوسته دیدید اعلام کنید تا درصورت توانایی اصلاحش کنیم.
موفق و پیروز باشید Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱/۴، ۱۲:۴۴:۵۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۱/۴، ۱۳:۴۳:۴۲ عصر) ، hasan2014 (۱۳۹۴/۱/۴، ۱۴:۲۵:۰۴ عصر) ، s2f (۱۳۹۴/۱/۴، ۲۰:۲۶:۵۹ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۴/۱/۴، ۲۲:۳۴:۵۶ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۱/۴، ۲۳:۲۰:۲۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۴/۱/۴، ۲۳:۲۶:۱۳ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۴/۱/۵، ۱۵:۴۶:۲۵ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۴/۱/۵، ۲۰:۲۰:۵۶ عصر) ، reza41 (۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۰۴:۴۴ عصر) ، میدوری (۱۳۹۴/۱/۹، ۱۳:۲۸:۴۰ عصر) ، Deshneh (۱۳۹۴/۱/۹، ۱۷:۵۲:۰۵ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۵:۰۲:۱۲ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۴/۱۰/۲۸، ۱۰:۵۰:۲۶ صبح) ، autopayamak (۱۳۹۴/۱۱/۱۳، ۲۲:۲۷:۵۴ عصر) ، ebrahim_vaker (۱۳۹۴/۱۱/۲۹، ۱۶:۳۱:۳۹ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۵/۲/۱۵، ۲۰:۱۵:۰۸ عصر) ، ostad24000 (۱۳۹۵/۱۲/۲۹، ۱۱:۲۹:۴۲ صبح) ، mrghaedi (۱۳۹۵/۱۲/۳۰، ۰۲:۰۹:۳۱ صبح) ، reus (۱۳۹۶/۱۱/۹، ۰۹:۳۴:۴۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۳:۴۷:۱۷ صبح) ، vahid99 (۱۳۹۸/۱۲/۲۷، ۲۰:۳۳:۵۳ عصر) ، wikislo (۱۴۰۱/۹/۱۸، ۱۹:۲۶:۱۷ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۴، ۱۲:۱۳:۴۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۰۵:۰۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۱۲:۲۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۱۲:۳۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۲۷:۰۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط shila30 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۲۳:۳۸:۲۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۴/۱/۹، ۰۰:۲۴:۴۰ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۲:۱۰:۵۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط A.L.I.R.E.Z.A - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۵:۳۶:۳۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط motorola30 - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۵:۵۱:۱۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط A.L.I.R.E.Z.A - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۶:۱۵:۴۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط p30today2014 - ۱۳۹۴/۱/۹، ۲۰:۰۷:۴۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۱:۵۹:۴۳ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط AMIR72 - ۱۳۹۴/۲/۶، ۲۲:۴۱:۰۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۲/۱۰، ۲۰:۰۱:۲۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۲/۲۲، ۲۰:۰۱:۳۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۳/۲، ۲۲:۰۷:۴۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۳/۳، ۰۹:۴۵:۲۸ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۳/۴، ۱۱:۳۰:۵۳ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط ali_tavanaie - ۱۳۹۴/۵/۳، ۱۹:۲۵:۳۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط ali_tavanaie - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۰۹:۵۱:۰۰ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۱۰:۵۵:۰۹ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط ali_tavanaie - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۱۲:۳۳:۵۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۲۲:۱۸:۳۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۰، ۱۹:۱۱:۰۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۸/۱۰، ۲۲:۳۱:۰۸ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۰۰:۵۹:۳۱ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۱۰:۰۱:۳۱ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۱۴:۳۲:۳۹ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۱۴:۴۱:۴۸ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۲، ۰۸:۵۱:۵۷ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط siav - ۱۳۹۴/۱۱/۹، ۲۱:۲۹:۴۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱، ۱۰:۴۶:۳۷ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط shayans2 - ۱۳۹۴/۱۱/۱۴، ۱۴:۲۸:۳۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۱۱/۲۸، ۲۱:۱۵:۴۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط iEagle - ۱۳۹۴/۱۲/۳، ۱۸:۳۸:۵۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۱، ۱۷:۵۷:۳۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۱۲/۲، ۱۶:۵۱:۲۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط saraiii74 - ۱۳۹۴/۱۲/۲، ۰۲:۱۰:۵۱ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۲، ۱۳:۵۷:۳۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۱۲/۴، ۱۳:۵۵:۱۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۲/۴، ۲۰:۱۹:۱۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط sinakian - ۱۳۹۵/۹/۱۴، ۰۳:۴۰:۵۲ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۹/۱۴، ۱۳:۱۴:۰۹ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط markazesh4 - ۱۳۹۵/۹/۲۲، ۱۲:۵۲:۱۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۹/۲۶، ۱۱:۳۵:۴۷ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alakipalaki - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰، ۰۱:۲۱:۲۹ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط MISTER - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰، ۱۴:۱۷:۱۶ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط energymosbat - ۱۳۹۸/۸/۹، ۱۶:۵۴:۳۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط energymosbat - ۱۳۹۸/۸/۱۱، ۲۲:۵۷:۱۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۸/۸/۱۲، ۰۰:۱۲:۰۶ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۶:۱۲:۱۸ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۰:۳۲ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط MISTER - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۱۳:۱۹:۰۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۰۳:۵۷:۴۴ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۸/۱۱/۳، ۲۳:۲۴:۴۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۱۹:۵۷:۰۶ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۲۲:۵۳:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان