هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست)
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم وقتی روی اضافه کردن فایل به پست میزنم به یه سایت وصل میشه که ف.ی است
در صورتی که من میخوام از سیستم خودم فایل اضافه کنم به این ادرس میرود
http://www.xxx.com/upload/index.php?mode...3Ftid%3D11
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۷:۲۳:۰۳ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۸:۳۳:۲۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۹:۰۵:۵۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۳۸:۳۰ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط funset 2 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۴۵:۰۸ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۰۰:۵۵ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۱۰:۴۷ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۳۲:۱۲ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۲۳:۰۶:۵۸ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۳:۵۸:۲۸ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط artin - ۱۳۹۱/۳/۱، ۱۱:۱۴:۵۷ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۳/۳، ۰۹:۲۶:۲۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط artin - ۱۳۹۱/۳/۳، ۱۲:۲۲:۲۴ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۴:۰۴:۳۹ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۳/۱، ۱۷:۰۱:۱۱ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۰۹:۲۹ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط metti - ۱۳۹۱/۳/۷، ۰۳:۳۷:۴۴ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۷، ۰۴:۲۹:۱۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۰:۰۸:۲۷ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط caren - ۱۳۹۱/۳/۲۵، ۱۵:۵۹:۲۱ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۲۵، ۲۳:۱۹:۰۹ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۴، ۰۶:۱۵:۴۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۴/۴، ۱۳:۰۹:۴۰ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۵، ۰۲:۰۱:۲۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۶، ۰۳:۱۳:۱۶ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط istgah51 - ۱۳۹۲/۳/۲۸، ۰۰:۵۰:۵۸ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط istgah51 - ۱۳۹۲/۳/۲۹، ۰۰:۲۲:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان