هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست)
دوستان کمی صبر کنن من1.5 رو فارسی کردم در حال رفع اشکال هستم براتون قرار میدم تست کردم موقع آپلود دیگه ارور نمیداد

آقایه سوال من پلاگین رو نصب کردم آدرش رو هم درست کردم ولی وقتی میزنم اپلود تصویر رو میره به این آدرس:
http://upload.digidan.ir/%D8%A7%D9%86%DA...%3Ffid%3D4

در صورتی که باید به این آدرس بره که بدون مشکل بتونه تصاویر رو آپ کنه
http://upload.digidan.ir/
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۴۹:۳۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۷:۲۳:۰۳ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۸:۳۳:۲۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۹:۰۵:۵۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۳۸:۳۰ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط funset 2 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۴۵:۰۸ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۰۰:۵۵ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۱۰:۴۷ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۳۲:۱۲ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۲۳:۰۶:۵۸ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۳:۵۸:۲۸ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط artin - ۱۳۹۱/۳/۱، ۱۱:۱۴:۵۷ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۳/۳، ۰۹:۲۶:۲۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط artin - ۱۳۹۱/۳/۳، ۱۲:۲۲:۲۴ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۴:۰۴:۳۹ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۳/۱، ۱۷:۰۱:۱۱ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۰۹:۲۹ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط metti - ۱۳۹۱/۳/۷، ۰۳:۳۷:۴۴ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۷، ۰۴:۲۹:۱۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۰:۰۸:۲۷ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط caren - ۱۳۹۱/۳/۲۵، ۱۵:۵۹:۲۱ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۲۵، ۲۳:۱۹:۰۹ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۴، ۰۶:۱۵:۴۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۴/۴، ۱۳:۰۹:۴۰ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۵، ۰۲:۰۱:۲۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۶، ۰۳:۱۳:۱۶ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط istgah51 - ۱۳۹۲/۳/۲۸، ۰۰:۵۰:۵۸ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط istgah51 - ۱۳۹۲/۳/۲۹، ۰۰:۲۲:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان