هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۰:۵۲:۲۴ صبح)poolmand نوشته است: ممنون، بالاخره این پلاگین ارزشمند رلیز شد. کار شما جای تقدیر دارد.
فقط موفق به گرفتن درگاه بانک پاسارگاد نشدید؟ سامان و ملت خیلی سخته گرفتن درگاهشون.
و اینکه در پلاگین اگه قابلیت دونیت (کمک) هم اضافه بشه عالی میشه، یعنی مبلغ توسط کاربر مشخص و پرداخت بشه.

تا آن‌جایی که من تجربه دارم، بانک پاسارگاد اگر از این دو بانک سخت‌گیرتر نباشد، بهتر نیست.
بانک ملّت و سامان برای دریافت درگاه، کپی سند و سفته می‌خواهند که بانک پاسارگاد هر دو این‌ها را از من درخواست کرد.
علاوه بر این بانک ملّت تسویه حساب آنی دارد در صورتی که بانک پاسارگاد طی 1 الی 3 روز هزینه را به حساب واریز می‌کند.
ضمناً بر پایه‌ی نظرسنجی زیر، کاربران این دو بانک را مناسب تر دانسته‌اند:
http://community.mybbiran.com/thread-9154.html
---------------------------------------------
در ضمن، این برنامه‌ها همیشه هست. اگر درگاه مربوط به بانک پاسارگاد بود همه درگاه ملّت یا سامان را درخواست می‌کردند!
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۳:۳۸:۳۵ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۸:۱۲:۴۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۷:۵۹ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان) - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۱/۱/۳، ۰۱:۳۷:۰۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,287 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان