هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] اموزش کامل مقابله با مزاحم ها + تصویر
(۱۳۹۱/۶/۵، ۱۹:۳۸:۱۰ عصر)ali golm نوشته است: سلام .
گاهی مزاحمان تعداد حدود 500 ارسال دارند . من وقت کافی برای چک کردن انجمن دارم و می خواهم از روش هایی که گفتید عمل نکنم و می خواهم تعداد ارسال اعضا در یک بازه زمانی (مثلا 1 روز) را محدود کنم . مثلا هر عضو در 1 روز حداکثر بتواند 20 ارسال داشته باشد . آیا چنین تنظیمی در انجمن وجود دارد ؟

قسمت تنظیمات انجمن و از اونجا قسمت به posting رفته و مقدار گزینه Maximum Posts Per Day رو میتونین به سلیقه خودتون تغییر بدین،
پیشفرض روی 0 هستش که یعنی نامحدود میتونه در یک روز پست بده،شما هر تعداد که میخواین تغییرش بدین
پاسخ
 سپاس شده توسطali golm (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۹:۰۱:۰۳ صبح) ، iran98 (۱۳۹۱/۷/۹، ۱۷:۰۵:۴۰ عصر) ، mosafer20 (۱۳۹۱/۸/۲، ۰۴:۰۷:۲۴ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۰:۵۱:۵۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
اموزش کامل مقابله با مزاحم ها + تصویر - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۴:۲۵:۱۲ عصر
RE: اموزش کامل مقابله با مزاحم ها + تصویر - توسط ali golm - ۱۳۹۱/۶/۵، ۱۹:۳۸:۱۰ عصر
RE: اموزش کامل مقابله با مزاحم ها + تصویر - توسط lab - ۱۳۹۱/۶/۶، ۰۴:۰۱:۳۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] اموزش کامل تنظیمات پنل مای بی بی+تصویر !Omid StaR! 39 26,407 ۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۴:۳۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان