هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آفر ویژه ارائه 100 مگابایت هاست لینوکس حرفه ای از سرورهای اختصاصی برای کاربران MYBB
(۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۳۶:۰۷ عصر)mehdiastro نوشته است: لزومی نمیبنم به سوالات بی مورد شما جواب بدم Wink
Sleepy
پس این عبارت «پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته حتی ایام تعطیل» را برای خنده توی پست اول ذکر کرده‌اید؟ پاسخ به سوالات هم بخشی از پشتیبانی است. همین برخوردها است که مجبورمان می‌کند قید ایرانی‌جماعت را یزنیم و پولمان را در حلقوم اجنبی بریزیم! کافی بود همین سوالات بی‌مورد! از نظر شما را از یک هاستینگ خارجی بپرسم تا پاسخی درخور دریافت کنم.

نقل‌قول: این آدرس که شما دادین مال شرکت ما نیست
کدام آدرس؟ منظورتان آدرسی است که در پست شماره‌ی 8 قرار داده ‌ام؟ => http://arazhost.com/portal/hesab.php

نقل‌قول: آدرس سایت من رو امضا هست
آدرسی که در امضای شما هست(arazhost.com) با لینک بالا چه تفاوتی دارد؟

در کل، موفق باشید.
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آفر ویژه ارائه 100 مگابایت هاست لینوکس حرفه ای از سرورهای اختصاصی برای کاربران MYBB - توسط h.d.n - ۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۴:۰۱:۳۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پالیز هاست | فروش هاست لینوکس SSD ایران cPanel net711 0 991 ۱۳۹۴/۹/۸، ۱۷:۳۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: net711
Question فروش قالب اختصاصی (چند رنگ) اپل آیفون برای اسکریپت MyBB hamed1990 0 1,193 ۱۳۹۳/۶/۴، ۱۴:۵۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: hamed1990
Wink فروش قالب اختصاصی (چند رنگ) طرح برگ برای اسکریپت MyBB hamed1990 0 1,257 ۱۳۹۳/۴/۱۹، ۱۱:۱۹:۴۶ صبح
آخرین ارسال: hamed1990
  تخفیف ویژه نوروزی ارتباط7 ( هاست ویژه فروم) ertebat7 0 1,561 ۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۱۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: ertebat7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان