هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!!
من از دیشب حدود ساعت 3 شب مصرف CPU سرور رفته روی 100% . در بهترین حالت 85 % . در حالی که هیچ تغییری ندادم دو بار هم از دیشب از سرور به من اخطار شده دایرکت ادمین دارم . به نظر شما این چیه دوستان من حتی کاربرام هم از روزهای قبل کمتر هست چیزی هم به هیچ وجه دست نزدم چرا یکهو از دیروز رفته روی 100% ؟ حتی کل پلاگین ها را غیر فعال کردم انجمن را یک ساعت بستم باز در اون حالت CPU را چک کردم حدود 60 درصد هست ایا مشکل از سرور یا به سرور حمله شده ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید Sad

مصرف 24 ساعت گذشته همانطور که میبینید یکهو جهش زیادی داشته و همانطور مانده :

[تصویر:  94DDDD.png]

و در یک ساعت گذشته:

[تصویر:  03eeee.png]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۵:۳۹:۲۵ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط adsun - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۵:۴۹:۱۰ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۶:۰۴:۴۲ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۶:۳۳:۱۳ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۸:۰۶:۳۱ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط sepanta-gsm - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۲:۵۲:۴۴ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۲:۵۹:۲۰ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Ahmad - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۳:۰۷:۵۵ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط salehkhan - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۳:۲۰:۲۱ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Moh@mm@d - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۳:۳۲:۱۵ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۱۵:۵۰ صبح
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Moh@mm@d - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۲۴:۴۶ صبح
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۲:۲۲:۲۵ صبح
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Moh@mm@d - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۲:۲۸:۱۹ صبح
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۲:۰۲:۴۴ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۲:۵۸:۴۹ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۰۴:۵۳ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۱۳:۰۶ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Moh@mm@d - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۱۸:۰۹ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۳۶:۳۵ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۳۳:۵۶ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۴۰:۲۲ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۵۸:۱۴ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Moh@mm@d - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۵۲:۴۴ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Moh@mm@d - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۴:۱۲:۰۱ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۴:۲۷:۰۷ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط salehkhan - ۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۸:۰۱:۳۲ صبح
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۳:۴۳:۴۳ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۵:۳۱:۴۰ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Farhoodi - ۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۲:۱۲:۳۵ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط birdsong - ۱۳۹۱/۲/۳۱، ۱۳:۲۳:۰۰ عصر
RE: مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!! - توسط Mohammad.T - ۱۳۹۱/۲/۳۱، ۱۳:۳۳:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان