هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها
با درود
دوست گرامی من در سایت شما عضو شدم که ببینم ایراد از ادیتور شما هست یا نه که متاسفانه دیدم که ایراد کار شما از ادیتور پیشرفته است . یکی از ایراد های ادیتور پیشرفته همین است که عرض را در صفحات سایت زیاد میکند ایراد کار از کجاست نمیدانم . بطور کلی فکر میکنم ادیتور پیشرفته با همه چیز در گیر است . مطلب دیگر اینکه این مسئله فقط در فایر فاکس است و در اکسپلورر نیست . برای امتحان خروج کنید و صفحات را ببینید و با زمان ورود مقایسه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۸ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط ahmadfononi - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۵:۱۱:۵۵ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط rizesh - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۶:۰۰:۴۳ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط ahmadfononi - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۳:۱۰:۳۰ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط arianik - ۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۳:۳۱:۵۰ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط ahmadfononi - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۰۰:۱۲:۱۴ صبح
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط ahmadfononi - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۳:۰۵:۴۲ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط arianik - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۴:۰۴:۲۰ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط ahmadfononi - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۴:۵۹:۳۵ عصر
RE: مشکل زیاد شدن طول پوسته در تاپیک ها - توسط میدوری - ۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۷:۱۷:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان