هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظ وبگذر : اسکریپت آمارگیر فوق العاده Piwik فارسی شده توسط S-ARM
به نام خدا

در مای بی بی ایران مشاهده کردم که اکثر کاربران در انتخاب بین وبگذر یا پرشین استات با هم اختلاف نظر داشتند. پس متوجه شدم داشتم آمار دقیق سایت خیلی برای دارندگان وب سایت ها امری ضروریه

من پس از استفاده از وبگدر و فهمیدن عیب ها و مشکلاتش رو به پرشین استات گذاشتم ولی متاسفانه پرشین استات هم کم عیب نبود .

به فکر استفاده از آمارگیر شخصی یا اسکریپت آمارگیر کردم
بیش از 30 اسکریپت آمارگیر تست کردم و باهاشون کار کردم ولی در آخر Piwik رو انتخاب کردم

دلیل من برای انتخاب Piwik
  • زیبا و راحتی کار با این اسکریپت
  • محیطی جذاب
  • دقت فوق العاده
  • نمایش آمار زنده سایت
  • عدمکاهش سرعت
  • امکاناتی بی نظیری که واقعا تعجب بر انگیزه
  • آپدیت مدام از طرف سازنده
  • امکان افزونده هزاران سایت و هزاران کاربر
  • تنظیمات حرفه ای برای افراد حرفه ای
  • و . . .
اگه بخوام مزایا Piwik رو بنویسم باید تا شب تایپ کنم :1:

من چند ماه از این آمارگیر استفاده میکردم ولی پس از بحثی که در مای بی بی ایران رخ داد دیدم مثل این که Piwik و یا کلا اسکریپت ها آمارگیر ناشناخته اند

این اسکریپت کامل انگلیسی بود ولی من برای راحتی دوستان شروع به فارسی کردن اسکریپت کردم .

من مترجم نیستم ولی سعی کردم بی مشکل و روون ترجمه کنم .

[/align]
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۲۴:۳۹ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۲۷:۴۵ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۳۱:۳۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۳۴:۲۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۳۵:۰۰ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۸:۳۳:۴۴ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۲۰:۳۷:۴۶ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۲۱:۵۸:۵۶ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۴۹:۲۱ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۵۶:۰۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۱۹:۱۵ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۴۸:۰۳ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۰۱:۰۷:۲۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۱۴:۳۸:۱۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
خداحافظ وبگذر : اسکریپت آمارگیر فوق العاده Piwik فارسی شده توسط S-ARM - توسط S-ARM - ۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۲۱:۲۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش اسکریپت سایت ساز رزبلاگ با امکانات فوق العاده baxiran 13 7,356 ۱۳۹۲/۱۱/۱۱، ۱۶:۳۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان