هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 گیگ هاست رایگان + 100 گیگابایت پهنای باند
ببخشیدا ولی منم میخوام نظر خودم رو هم بگم
من الان حدود 1 سالی میشه که دارم با مای بی بی کار میکنم تو این یک سال بارها و بارها شاهد این بودم که بچه های اینجا انجمنشون واسه نداشتن یه بکاپ درست یا یه هاست درست و درمون خراب شده و از بین رفته و دوباره مجبور شدن از نو شروع کنن مثلا خود من اول کار گول یه هاست ارزون قیمت رو خوردم و خریدمش ولی بعد چند ماه دیگه اصلا پشتیبانی آن هم نمیشد تیکت ها هم اگه زود جواب میدادن یکی دو هفته طول میکشید نزدیک عید بود که دامین جدیدم رو خریدم نتیجه گرفتم کلا بیام یه سرور دیگه خوب واسه یه تغییر dns چون به پنل دسترسی نداشتم پدرم در اومد تا برام درسترش کردن الان راضیم حتی دو ماه پیش واسه آپدیت مای بی بی کل انجمنم داغون شد که با یه تیکت ساده چنددقیقه بعد سایت به حالت عادی برگشت و زحماتم به حدر نرفت پس شاید یه هزینه کردم ولی خیالم راحته کلا به دوستان هم پیشنهاد میکنم دور هاست رایگان نرن چون یه شرکت عاشق چشم وابروی کسی نیست که بیاد بهش هاست رایگان بده مسلما برای تبلیغ هست و در ضمن اون شرکت(اگه شرکت باشه)هیچ تظمینی هم به شما نمیده که اطلاعاتت حفظ بشه و شما باید همیشه منتظر وقایع ناجور باشی پس هزینه کردن روی کاری که میخوای به هر عنوانی ازش استفاده کنی حالا میخوای حرفه ای باشی میخوای آماتور میخواد واسه کار باشه میخواد واسه تفریح باشه بد نیست لااقل به کارت اطمینان داری
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmoh3nia (۱۳۹۱/۳/۲، ۰۴:۳۹:۴۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲، ۰۶:۰۱:۵۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۰۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 10 گیگ هاست رایگان + 100 گیگابایت پهنای باند - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۳/۲، ۰۴:۳۶:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان