هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی بیاد منا قانع کنه(برم ویبولتین یا نه ؟؟)
من تجربه کار با مای بی بی و وی بی رو دارم منم مثل تو از بعضی چیزا ناراحت بودم و رفتم وی بی رو اتحان کردم.
راستشو بگم اگه بری یه وی بی نصب کنی پنل مدیریتشو ببینی کلا سرت گیج میرهBig Grin این یکی از ضعفاشه پنل مدیریت درهم برهمه.
اما مشکلات وی بی نسبت به مای بی بی خیلی کمتره این مشکلات جزئی خیلی کمتر واست پیش میاد اما در مقابل اگه هاستت ضعیف باشه سایتت مرتب داون میشه بطوری که دیگه هیچ کاربر فعالی واست نمیمونه شرط داشتن وی بی یه هاست تقریبا گرون قیمت و مطمئنه که الآن کم گیر میاد.
اگه قصد داری انجمت از هر نظر فوق العاده باشه و تواناییشو داری باید یه هاست خیلی خوب بگیری که وارز باشه و یه وی بی نال شده از گروه DGT روش نصب کنی که با وی بی اصل هیچ تفاوتی نداره و دیگه انجمنتو نمیتونن ببندن چون هاستت وارز هستش.
اما اگه مشکل چندانی با مای بی بی نداری و فقط با آلبوم و گروه مشکل داری پیشنهاد میکنم مای بی بی رو ترک نکنی چون پشیمون میشی!
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم آخه خودمم یه مدت سردرگم بودم کسی نبود راهنمایی کنهHeart
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۰۰:۰۶:۴۴ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۰۳:۴۳ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یکی بیاد منا قانع کنه(برم ویبولتین یا نه ؟؟) - توسط goldten - ۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۵۰:۱۳ عصر
RE: یکی بیاد منا قانع کنه(برم ویبولتین یا نه ؟؟) - توسط hamidtbt - ۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۳:۳۹:۰۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان