هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین تالار گفتمان تخصصی سیستم های مدیریت محتوای فارسی
(۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۱۸:۱۸ عصر)tarrahan نوشته است: با سلام
من هم به نوبه خودم تبریک میگم .هرچند فروم ما زودتر شروع به کار کرد ولی امیدوارم همکاری خوبی انجام بشهWink
درود
البته تا جایی که اطلاع دارم، زمانی که CMSTalk اطلاعیه داد داره انجمن می زنه شما نبودی!
درسته شما زود تر افتتاح کردید اما با توجه به اطلاعیه میشه گفت اولین انجمن CMSCloob می باشد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۴۱ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اولین تالار گفتمان تخصصی سیستم های مدیریت محتوای فارسی - توسط Pars - ۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۲۲:۳۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای اولین بار چهار سیستم تبلیغاتی و کسب درامدی (صاحبان سایت و وبلاگ و کاربران ) ارزو68 0 1,129 ۱۳۹۶/۵/۹، ۱۹:۳۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ارزو68
  اولین سیستم رای گیری برترین وبسایت های ایران ahmadhashemian 0 1,468 ۱۳۹۵/۷/۲۷، ۰۱:۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: ahmadhashemian
Rainbow فروش تالار گفتمان ایرانیان ofpersia 0 978 ۱۳۹۴/۸/۱۰، ۲۲:۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: ofpersia
  تالار گفتمان گنج یابان محمد محمدی 4 3,727 ۱۳۹۳/۹/۶، ۱۱:۲۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: محمد محمدی
  وستلند - اولین بازی آنلاین فارسی در سبک وسترن m.mhj1992 0 1,802 ۱۳۹۱/۸/۲۵، ۲۰:۱۴:۵۰ عصر
آخرین ارسال: m.mhj1992
  افتتاح رسمی انجمن های تخصصی پی سی دانش جامع ترین تالار گفتمان فارسی p30danesh 5 4,720 ۱۳۹۱/۵/۱۴، ۲۲:۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: p30danesh
  تالار گفتمان ارشدی ها www.go-arshad.com aeolus 2 3,494 ۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۶:۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: aeolus
  تالار گفتمان ایرانیان مالزی Hamed 0 2,210 ۱۳۹۱/۲/۳۰، ۰۷:۱۹:۱۸ صبح
آخرین ارسال: Hamed
  آغاز بکار تالار گفتمان تخصصی روان شناسی: 91/01/15 shadanak 7 4,075 ۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۱:۱۴:۳۶ صبح
آخرین ارسال: shadanak
Smile شبکه اجتماعی و تالار گفتمان مرکز شادی HappyCenter scarce 4 4,307 ۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۱:۳۹:۳۳ صبح
آخرین ارسال: MSTF

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان