هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: مدیریت موضوع من My Threads Decorator
(توسط Pars برای زبان فارسی بهینه شده است)
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: ghazal
[تصویر:  d.png] معرفی: 30th July 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 3rd August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars
بهینه شده برای زبان پارسی: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از این پلاگین پلاگین کاربر ها می توانند موضوعی را که باز کرده اند ببندند. شما می توانید برای موضوع بسته شده پیشوند تعیین کنید.
[تصویر:  photos.png] نمونه: [حل شده]
همین طور می توانید برای موضوع های مهم نیز پیشوند تعیین کنید.
به علاوه می توانید برای موضوع های حل شده و مهم شده تصویر قرار دهید.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی
توجه: بعد از هر تغییر در تنظیمات پلاگین، مطمئن شوید که تنظیم اول یعنی روشن بودن پلاگین، روی روشن باشد.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1379051845.jpg]

[تصویر:  1352201627.jpg]

[تصویر:  1320964644.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود: (مجموعه کامل به همراه زبان فارسی)

.zip   Persian_My_Threads_Decorator.zip (اندازه: 9.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 443)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/my-threads-decorator

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطabdollah (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۱:۲۵:۲۶ صبح) ، Safeman (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۲:۴۳:۳۷ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۰:۴۱:۰۷ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۵:۱۷:۳۱ صبح) ، Armin (۱۳۸۹/۸/۱۶، ۲۰:۰۴:۱۹ عصر) ، hamidbahal (۱۳۸۹/۹/۷، ۱۹:۴۹:۰۰ عصر) ، rezams (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۱۳:۲۰:۵۸ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۱، ۲۱:۰۹:۰۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۳:۴۰ صبح) ، ahora7 (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۹:۳۴:۴۹ عصر) ، behroz khan (۱۳۹۰/۲/۲، ۰۳:۳۲:۱۱ صبح) ، eiliya (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۷:۵۶:۳۰ عصر) ، morrning (۱۳۹۱/۶/۱۷، ۰۹:۵۶:۵۸ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۶/۱۸، ۱۵:۴۳:۴۷ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۰:۱۲:۴۰ صبح) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۱۳:۵۶:۰۱ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۱۵:۱۱:۳۲ عصر) ، quester (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۰:۱۹:۱۰ صبح) ، vnvn (۱۳۹۲/۴/۲۰، ۲۲:۱۱:۲۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۲/۱۰، ۲۰:۰۸:۰۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۵/۸، ۲۱:۵۵:۵۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط Pars - ۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۰:۰۸:۳۱ صبح
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط ahora7 - ۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۹:۳۴:۲۷ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط Pars - ۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۲:۰۷:۳۶ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط behroz khan - ۱۳۹۰/۲/۲، ۰۳:۳۵:۰۰ صبح
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط dokaven - ۱۳۹۰/۲/۲، ۱۳:۲۱:۰۱ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط heavaz60 - ۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۴:۰۵:۱۰ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط nokte - ۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۰:۵۳:۰۸ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط Srbija - ۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۵۷:۱۲ صبح
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط Behr☺uz - ۱۳۹۰/۹/۱۶، ۱۳:۵۹:۴۸ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط Srbija - ۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۹:۰۰:۱۵ صبح
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط Srbija - ۱۳۹۰/۹/۱۶، ۱۵:۲۲:۳۸ عصر
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط morrning - ۱۳۹۱/۶/۱۷، ۰۹:۵۷:۴۰ صبح
RE: پلاگین مدیریت موضوع من My Threads Decorator - توسط seiedhamid - ۱۳۹۳/۶/۵، ۱۹:۲۹:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان