هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین موسیقی در پروفایل - Profile Music Plugin
سلام

من این پلاگین نصب کردم ولی توی پروفایل و  کنترل پنل کاربری هیچ چیزی اضافه نشده؟ اینکه من از کجا موسیقی آپلود کنم.

آبا بعد نصب باید تنظیمات دیگری انجام بشه تا توی پروفایل فعال بشه؟ اگر بله دقیقا بگید چطوری.

ممنون

آها اینم اضافه کنم که توی قسمت پلاگین نصب شده با این حال که من نسخه ی نهایی گرفتم ولی همچنان نشون میده "موزیک در پروفایل (1.5.1)" نصب شده
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین موسیقی در پروفایل - Profile Music Plugin - توسط kingphoenix - ۱۳۹۶/۱/۲۶، ۱۸:۲۶:۰۶ عصر
RE: پلاگین موسیقی در پروفایل - Profile Music Plugin - توسط MISTER - ۱۳۹۶/۱/۲۸، ۲۳:۲۱:۴۰ عصر
RE: پلاگین موسیقی در پروفایل - Profile Music Plugin - توسط MISTER - ۱۳۹۷/۱/۲۵، ۱۷:۲۷:۳۶ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۰:۱۳:۴۷ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط محمد تی ام - ۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۰:۳۰:۴۸ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط a.armaney - ۱۳۹۳/۶/۱۶، ۱۶:۳۵:۵۰ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط محمد تی ام - ۱۳۹۳/۶/۱۶، ۱۶:۳۷:۵۷ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط a.armaney - ۱۳۹۳/۶/۱۶، ۱۶:۴۷:۱۴ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۳/۷/۸، ۲۱:۲۰:۳۹ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط استاد - ۱۳۹۳/۱۱/۵، ۲۱:۱۷:۲۲ عصر
RE: پلاگین موزیک در پروفایل - توسط reus - ۱۳۹۵/۲/۶، ۲۰:۴۳:۴۵ عصر
RE: پلاگین موسقی در پروفایل - Profile Music Plugin - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۵/۱۱، ۱۱:۰۷:۰۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای ۱.۸] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments Doodoo 14 13,282 ۱۳۹۵/۳/۲۰، ۱۶:۴۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Raku
  [برای ۱.۸] پلاگین پروفایل خصوصی - Private Profile Deshneh 1 2,926 ۱۳۹۴/۸/۲۵، ۱۲:۲۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: ashpazkhanoom
  [برای ۱.۸] پلاگین طراحی پروفایل - Profile Design Deshneh 13 11,345 ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۱۴:۳۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان