هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور 44 در مای بی بی
(۱۳۹۵/۵/۲۴، ۰۸:۱۱:۴۹ صبح)dizan نوشته است:
(۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۹:۲۱:۵۰ عصر)میدوری نوشته است: رفع ایراد این ارور در اینجا داده شده و همان است که براتون نوشتم اگر با این کار ارور برطرف نشود (و فایل ها را هم درست آپلود کرده باشید) و از آخرین نگارش هم استفاده  می کنید پس به نظر من با هاستتون تماس بگیرید تا اونها اقدامی برایتان انجام بدهند . Heart

سلام
بالاخره موفق شدم این ارور رو از بین ببرم پدر منو در آورده بود ولی یه چیزی جدای از تمام این چیزایی بود که تو سایت های دیگه گفته بودن.
روش رفع مشکل:
اول اومدم یه نصب جدید تو پوشه ای به نام تست انجام دادم بعد از روت سایت فایل ها رو تک تک ریختم تو پوشه تست بعد مدام صفحه سایت رو رفرش کردم و فایل ها رو ریختم یکهو در کمال ناباوری دیدم ارور تو سایت تست هم اومد Big Grin Big Grin Big Grin  بعد رفتم فایل مورد نظرو از روت اصلی سایت پاک کردم و سایتم بالا اومد .چند تا فایل قدیمی از پلاگین های قدیمی بود
خلاصه رفع شد.
حالا یه مشکل جدید پیش اومده تو این کش مکش ها کلا ضمیمه سایت از کار افتاده یعنی تو پست جدید کادر ضمیمه فایل نیست ودر ضمن پست هایی هم که از قبل ضمیمه داشتن الان بدون ضمیمه نشون داده میشن در صورتی که پوشه آپلود با تمام فایل هاش وجود داره.
ممنون از وقتی که بهم دادین

سلام اون فایلی ک با حذفش انجمنتون برگشت اسمش چی بود؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
ارور 44 در مای بی بی - توسط dizan - ۱۳۹۵/۴/۱۳، ۱۰:۵۷:۱۰ صبح
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط میدوری - ۱۳۹۵/۴/۱۴، ۰۰:۵۷:۱۶ صبح
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط dizan - ۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۱:۳۹:۳۹ صبح
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۳:۳۲:۴۲ عصر
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط dizan - ۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۵:۰۷:۳۴ عصر
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط میدوری - ۱۳۹۵/۴/۱۴، ۱۹:۲۱:۵۰ عصر
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط dizan - ۱۳۹۵/۵/۲۴، ۰۸:۱۱:۴۹ صبح
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط dizan - ۱۳۹۵/۵/۲۶، ۱۵:۴۵:۵۲ عصر
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط hamzeh12hh - ۱۳۹۷/۸/۲۱، ۱۸:۲۱:۰۶ عصر
RE: ارور 44 در مای بی بی - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۵/۲۶، ۱۷:۲۴:۰۶ عصر

پرش به انجمن: