هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاه برداری مای بی بی اسکین از اینجانب
[دوستمون احمد امینی در این انجمن اکانت نداشتن گفتن من بزارم.

سلام دوستان،

من احمد امینی هستم.

سال پیش تصمیم گرفتم که یک انجمن برای خودم داشته باشم که با انجمن MyBBSkin اشنا شدم و به خاطر دیدن موضوعات و امضای آقای امید استار گول ایشون رو خوردم و درخواست طراحی انجمن به ایشون دادم.

محرم سال پیش بود که من به آقای Omid Star (امید کریم زاده) سفارش طراحی دو انجمن را ارسال کردم.

به مبالغی که من به ایشون به عنوان هزینه دادم توجه کنید:
  • یک میلیون و پانصد هزار تومن برای سه پلاگین تشکر و چت باکس وامار انجمن

• 470 هزارتومن برای طراحی دوباره انجمن ( بعد از حمله ربات ها به انجمن [تصویر:  dodgy.gif] )

• 450 هزار تومن برای طراحی انجمن علم ماورا

• هر پک کاربری 30 هزار تومن

• 500 هزار تومن برای انجمن تفریحی

• و مبالغ دیگه ای که واقعا حسابش از دستم در رفته ولی حدودا 3 میلیون تومن من به اید امید کریم زاده و دوتا از نوچه هاش پول دادم
بعد از گرفتن این هزینه ها ( که به خاطرش من مجبور شدم گوشیم رو بفروشم و پولش رو بدم چون هر شب تهدیدم میکردند و درصدی به پول اضافه میکردند ) انجمن ماورا رو طراحی کردند اما سر ماه بستنش. انجمن تفریحی رو هم اصلا طراحی نکردند و من رو از انجمن محروم و آی پیم رو بلاک کردند و راه های ارتباطیشون رو باهام بستن. دادگاه رفتم و شکایت کردم ولی هنوز انجمن هام رو تحویل نمیدن. نمیتونم بهشون پیام هم بدم چون که توی تلگرام بلاکم کردند. الان هیچکدوم جوابم رو نمیدن و از مدت معین تحویل انجمن هم بیش از سه ماه گذشته اما بهم هیچ انجمنی ندادن و پاسخگو نیستن. یعنی من 3 میلیون تومن دادم و هیچی نگرفتم.

رسید های پرداخت و اسناد و مدارک هم موجوده اگر دوستان خواستن. من نمیدونم این آدم دزد چطور دم از انسانیت اخلاق میزنه تو سایتش. تنها کاری که تونستم بکنم این بود که اینجا پیام بدم شاید دوستان با این آدم دزد آشنا بشن و دیگه باهاش کار نکنن.

این موضوع رو من بار ها خواستم در مای بی بی اسکی !ن بفرستم اما موضوعم ر تایید نکردند و مجبور شدم که اینجا بنویسم. 

موفق باشید.
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۱:۵۹:۴۴ عصر) ، AzNet (۱۳۹۵/۳/۲۷، ۰۱:۴۴:۲۷ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
کلاه برداری مای بی بی اسکین از اینجانب - توسط Mohsen_Nirouzad - ۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۲:۱۷:۳۱ عصر
RE: کلاه برداری مای بی بی اسکین از اینجانب - توسط MISTER - ۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۲:۰۳:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان