هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره کدوم فارسی ساز بهتره؟؟
نقل‌قول: سلام
ممنونم که پاسخمو دادید
توی یه مرجع پارسیه دیگه کاربراش کلی داشتن از اینجا بد میگفتن. من به جای شما خیلی بهم برخورد.
امیدوارم این پستم خلاف قوانین نباشه
اونجا میگفتن که اینجا خیلی بهشون بی احترامی شده و...
کاری به درست یا غلط بودن حرفشون ندارم اما دلیل این لحن شما رو متوجه نمیشم

کسانی که پشت سر انسان ها حرف میزنند همان پشت سر هم قرار دارند !
ما  در صورتی که وقت داشته باشیم به سوالات کاربران انجمن پاسخ خواهیم داد و وقت خود را صرف رسیدگی به حرف های بیهوده ی دیگران نمیکنم !!!!
پست شما خلاف قوانین نیست! اما رعایت نکردن کپی رایت پارسی ساز چرا!
بنده نه جبهه گرفته ام و نه لحن خاصی دارم فقط و فقط طبق قوانین به شما نکته ای را یاد آور شدم!

نقل‌قول:
من چند ماهه که اینجا عضوم ، حالا چی شده که تا یه حرفی زدم تا 48 ساعت دیگه مسدود میشم؟

شما قانون این پشتیبانی رو رعایت نکردید! این تنها دلیل مسدود شدن است نه حرف های شما!

نقل‌قول: رفتار شما دقیقا عین اون دکتر هایی هستش که میگن پول بده وگرنه میندازیمت کنار خیابون

برداشت شما اشتباه است! اگر لحن برخورد بنده باعث ناراحتی شما شده است پوزش میخواهم!!!

نقل‌قول: لینک پارسی ساز براتون مهمه
مرسی بابت زحماتتون
بله مهم است ! چون ماه ها و سال ها برای این پارسی ساز زحمت کشیده شده است ! و درج لینک پارسی ساز در انجمن های استفاده کننده قاعدتا نباید باعث سرخوردگي انجمن شود! بلکه باعث افتخار میباشد!

نقل‌قول: ما بابت سوالاتمون از شما طلبکار نیستیم. ما از شما که به اسم پشتیبان فعالیت میکنید انتظار پشتیبانی داریم. توقع احترام متقابل و ارزش قائل شدن برای کاربران رو داریم نه منت. البته منظورم فقط شما و این سایت نیست.
این یک حقیقته

شما کلا برداشتتون از پست بنده شخصی بود! بنده کلی عرض کردم ما با تمام توان خود به پشتیبانی کاربران میپردازیم !
احترام متقابل و ... هم در نهایت و کمال احترام به کاربران پاسخگویی میشود و تا به این لحظه بنده با بیش از 4 سال حضور در انجمن مای بی بی ایران هیچ گونه منت و ... از سمت کاربران پاسخنگو ندیده ام!
حقیقت بسیار خوب است منوط بر اینکه واقعا دنبال حقیقت باشیم ...
لطفا به ادامه تایپیک نپردازد و وقت خود را صرف برطرف کردن مشکلات انجمن خود کنید چنانچه پارسی ساز خود را اصلاح کردید مشکل خود را مطرح کنید و دوستان و همکاران با تمام توان به شما کمک خواهند کرد!
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۰۹:۱۱:۵۲ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۱۰:۰۰:۲۰ صبح) ، MISTER (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۱۱:۲۹:۱۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
بالاخره کدوم فارسی ساز بهتره؟؟ - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۱۱:۱۰:۲۹ صبح
RE: بالاخره کدوم پارسی ساز بهتره؟؟ - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۱۴:۵۱:۱۶ عصر
RE: بالاخره کدوم پارسی ساز بهتره؟؟ - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۱۷:۴۰:۱۵ عصر
RE: بالاخره کدوم پارسی ساز بهتره؟؟ - توسط MISTER - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۱۹:۴۷:۳۶ عصر
RE: بالاخره کدوم پارسی ساز بهتره؟؟ - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۲۲:۱۹:۳۴ عصر
RE: بالاخره کدوم پارسی ساز بهتره؟؟ - توسط ashpazkhanoom - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۲۲:۵۲:۰۳ عصر
RE: بالاخره کدوم پارسی ساز بهتره؟؟ - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۰۰:۵۵:۳۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان