هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص
با سلام.من میخوام بدونم ادرس سایت برای بالا اومدن با یک تم خاص رو چطور میتونم پیداکنم.
می دونم درقسمت پوسته ها میشه کاربران رو مجبور به استفاده از یک پوسته خاص کرد.
من رو سایت هم پلاگین تعویض سریع تم رو دارم.اما میخوام وقتی ادرس سایت رو به کسی میدم بتونم ادرسی رو بهش بدم که با اون تمی که من میخوام بیاد بالا.مثلا من دوتا تم دارم یکی ابی و یکی سرخ و اون کاربر بلد نیست با کویک تم کارکنه.من میخوام ادرس سایتو بدم طوری که با تم سرخ براش بیاد بالا.ممکنه کمک کنید؟
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط zest - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶، ۲۳:۴۵:۰۱ عصر
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۱/۱۷، ۰۲:۲۸:۳۸ صبح
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط zest - ۱۳۹۴/۱۱/۱۷، ۲۰:۰۹:۱۵ عصر
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط zest - ۱۳۹۴/۱۱/۱۸، ۰۷:۴۱:۳۰ صبح
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط iEagle - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹، ۱۸:۱۸:۱۳ عصر
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۱/۱۸، ۱۹:۳۷:۱۹ عصر
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط zest - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹، ۲۲:۴۳:۱۰ عصر
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۱/۲۱، ۱۱:۵۶:۴۷ صبح
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط zest - ۱۳۹۴/۱۱/۲۳، ۰۲:۱۶:۱۳ صبح
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۱/۲۵، ۱۱:۳۹:۴۷ صبح
RE: سوال درمورد بالا امدن سایت با یک تم خاص - توسط zest - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷، ۲۰:۴۸:۲۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال درمورد MyBB giga-cam 2 2,916 ۱۳۹۵/۱۰/۸، ۱۳:۵۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Develepor
  يه سوال درمورد نقشه سايت love 0 1,434 ۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۲:۴۵:۱۸ عصر
آخرین ارسال: love

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان