هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars
نقل‌قول: بنده حرف خنده داری زدم؟ 
خنده دار بودن حرفتون رو توضیح دادم دیگه متوجه نشدید مشکل خودتونه!
نقل‌قول: کمی به خودتون متّکی باشید و آموزش های انجمن رو پیگیری کنید مشکل یا درخواست شما بارها در انجمن مطرح شده ! 
جدا"؟ اگه مطرح شده لینک بدید ببینم!شما یه دور درخواست منو خوندید؟! نه بعید میدونم! فقط تا دیدید به پلاگینتون توهین کردم بهتون برخورد خواستید یه خودی نشون بدید!
حالا رفتم و به خودم متکی شدم و فهمیدم که این پلاگین لینک درج نمیکنه و اومدم گفتم که دیگران دیگه به این مسئله بر نخوردن به کجای شما برخورده که اینجوری جبهه گرفتید؟شما پلاگین رو نوشتید یا ترجمه ش کردید که وقتی نظرمو گفتم بهتون برخورد!!
نقل‌قول: شما در حال استفاده رایگان از سیستم مای بی بی هستید سیستمی که بسیار زحمت برای پارسی سازی اون توسط مای بی بی ایران کشیده شده ! پس شما جهت استفاده قانونی و حفظ حقوق کپی رایت در صورت استفاده از پارسی ساز مای بی بی ایران ملزم به رعایت کپی رایت در انجمن خود هستید ! میتوانید نسخه ی انگلیسی یا ترجمه نشده ی مای بی بی را به صورت رایگان از وب سایت مرجع دانلود و خودتون شروع با پارسی سازی آن کنید و سپس کپی رایت را حذف کنید! ( در نظر داشته باشید در اینصورت هم شما باید کپی رایت سازنده اصلی مای بی بی را رعایت کنید ) 
مطمئنید شما یه دور خوندید حرفای بنده رو ؟ متوجه شدید چی گفتم ؟بنده نگفتم زحمتی کشیده نشده.وقتی کسی سوال میپرسه اول بهش اخطار میدید که چرا کپی رایت رو رعایت نکرده مثل بعضی بیمارستانها که میگن تا پول ندید تخت بهتون نمیدیم! حالا هم که کپی رایت درج میشه اصلا" انگار نه انگار! تو کل سوالاتی که تو این سایت مطرح کردم تنها جوابی که بهم داده شده اینه که برو کپی رایت رو بذار! این دفعه گذاشتم و اومدم سوال کردم دیدید که چقدر خوب جواب دادن!االبته اگه دیده باشید.
نقل‌قول: شما در حال حاضر هیچ یک از این موارد رو رعایت نکرده اید و قوانین انجمن را نقض کرده اید ! ( همین امر برای اخطار و محرومیت شما کافیست ! ) 
خوبه قبل از اینکه کاربری رو تهدید کنید به اخطار یا محرومیت یه سر به انجمنش بزنید و ببینید کپی رایت رو رعایت کرده یا نه.از روزی که اومدیم سوالمو مطرح کردم تا الان کپی رایت پایین فروم سایت امیدواری درج شده.اگه نمی بینید بازم مشکل خودتونه.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۴/۲۲، ۲۳:۲۸:۵۱ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۴/۲۳، ۲۱:۲۸:۲۳ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۴/۲۴، ۱۱:۲۴:۲۱ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط scarce - ۱۳۹۴/۴/۲۴، ۲۲:۰۸:۳۸ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۲۰:۴۳:۵۷ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۲۱:۲۵:۲۲ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۱، ۲۲:۲۹:۰۱ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۰۹:۱۵:۰۷ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۲۲:۲۸:۴۷ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۲۲:۳۵:۲۵ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۱۲، ۲۳:۵۱:۴۵ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۱۰:۴۸:۱۴ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۱۴:۱۹:۱۹ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۲۰:۳۴:۳۰ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۳، ۲۳:۲۲:۰۸ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط uniqueeng - ۱۳۹۴/۵/۱۴، ۰۹:۳۲:۱۸ صبح
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط MISTER - ۱۳۹۴/۵/۱۴، ۱۷:۴۴:۳۰ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط yesetare - ۱۳۹۴/۸/۱۸، ۲۲:۵۳:۰۴ عصر
RE: پلاگین نوار اعلانات OUGC - OUGC Announcement Bars - توسط mrghaedi - ۱۳۹۶/۱/۶، ۱۴:۵۹:۳۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای ۱.۸] پلاگین نوار اعلانات BAM Announcements Manager محمد تی ام 51 34,122 ۱۳۹۶/۶/۹، ۰۰:۱۰:۱۷ صبح
آخرین ارسال: MISTER

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان