هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive
(۱۳۹۴/۱/۹، ۱۶:۱۵:۴۰ عصر)A.L.I.R.E.Z.A نوشته است: نتونستم باز نصب کنم لطفا کمک کنید

فایل های انجمن شما مشکل دارن و ناقصن انگاری.بهتره که پاک کنید و از اول نصب کنید. برای نصب پوسته هم اگر گام به گام پیش برید طبق تصاویر نصب میشه.اگر خطایی میده خطا رو اعلام کنید تا بررسی کنیم و راهنماییتون کنیم.

(۱۳۹۴/۱/۹، ۲۰:۰۷:۴۷ عصر)p30today2014 نوشته است: درود اگر اینو برا ي1.6 سازگار كنید ممنون میشیم كلا نسخه 1.6 رو فراموش كردین همه قالبای جدید وریسپانسو و فلت دیگه برا 1.8 میزنید ممنون میشم راهنمایی كنید برا ي1.6 تغییر  بدین تاماهم بتونیم نصب كنیم و یا یك قالب جدید عیدی سال نو برای ورژن ما هم بذارید  دوستان یاحق

درود بر شما دوست عزیز. با توجه به پیشرفت فعلی 1.8 و سازگاری انواع پلاگین ها با این نسخه دیگه کمتر کسی از 1.6 استفاده میکنه که امنیت پایین تری داره و همینطور چهره پوسته هاش زیاد جذاب نیست. پیشنهاد من به شما اینه که به 1.8 بیاید.

آموزش تغییر قالب از 1.8 به 1.6 نیست متاسفانه اما سعی میکنم روش کار کنم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۴، ۱۲:۱۳:۴۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۰۵:۰۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۱۲:۲۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۱۲:۳۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۱۵:۲۷:۰۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط shila30 - ۱۳۹۴/۱/۸، ۲۳:۳۸:۲۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۴/۱/۹، ۰۰:۲۴:۴۰ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۲:۱۰:۵۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط A.L.I.R.E.Z.A - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۵:۳۶:۳۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط motorola30 - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۵:۵۱:۱۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط A.L.I.R.E.Z.A - ۱۳۹۴/۱/۹، ۱۶:۱۵:۴۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط p30today2014 - ۱۳۹۴/۱/۹، ۲۰:۰۷:۴۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۱:۵۹:۴۳ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط AMIR72 - ۱۳۹۴/۲/۶، ۲۲:۴۱:۰۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۲/۱۰، ۲۰:۰۱:۲۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۲/۲۲، ۲۰:۰۱:۳۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۳/۲، ۲۲:۰۷:۴۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۳/۳، ۰۹:۴۵:۲۸ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۳/۴، ۱۱:۳۰:۵۳ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط ali_tavanaie - ۱۳۹۴/۵/۳، ۱۹:۲۵:۳۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط ali_tavanaie - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۰۹:۵۱:۰۰ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۱۰:۵۵:۰۹ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط ali_tavanaie - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۱۲:۳۳:۵۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۵/۱۷، ۲۲:۱۸:۳۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۰، ۱۹:۱۱:۰۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۸/۱۰، ۲۲:۳۱:۰۸ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۰۰:۵۹:۳۱ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۱۰:۰۱:۳۱ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۱۴:۳۲:۳۹ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۸/۱۱، ۱۴:۴۱:۴۸ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط reza41 - ۱۳۹۴/۸/۱۲، ۰۸:۵۱:۵۷ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط siav - ۱۳۹۴/۱۱/۹، ۲۱:۲۹:۴۱ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱، ۱۰:۴۶:۳۷ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط shayans2 - ۱۳۹۴/۱۱/۱۴، ۱۴:۲۸:۳۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۱۱/۲۸، ۲۱:۱۵:۴۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط iEagle - ۱۳۹۴/۱۲/۳، ۱۸:۳۸:۵۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۱، ۱۷:۵۷:۳۷ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۱۲/۲، ۱۶:۵۱:۲۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط saraiii74 - ۱۳۹۴/۱۲/۲، ۰۲:۱۰:۵۱ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۲، ۱۳:۵۷:۳۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۱۲/۴، ۱۳:۵۵:۱۰ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۱۲/۴، ۲۰:۱۹:۱۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط sinakian - ۱۳۹۵/۹/۱۴، ۰۳:۴۰:۵۲ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۹/۱۴، ۱۳:۱۴:۰۹ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط markazesh4 - ۱۳۹۵/۹/۲۲، ۱۲:۵۲:۱۳ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۹/۲۶، ۱۱:۳۵:۴۷ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alakipalaki - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰، ۰۱:۲۱:۲۹ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط MISTER - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰، ۱۴:۱۷:۱۶ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط energymosbat - ۱۳۹۸/۸/۹، ۱۶:۵۴:۳۵ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط energymosbat - ۱۳۹۸/۸/۱۱، ۲۲:۵۷:۱۴ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۸/۸/۱۲، ۰۰:۱۲:۰۶ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۶:۱۲:۱۸ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۰:۳۲ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط MISTER - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۱۳:۱۹:۰۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۰۳:۵۷:۴۴ صبح
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۸/۱۱/۳، ۲۳:۲۴:۴۲ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط alireza96af - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۱۹:۵۷:۰۶ عصر
RE: پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive - توسط firstboy000 - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۲۲:۵۳:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان