هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] افزونه سیستم سپاس (Thankyou System)
(۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۱۵:۴۷ عصر)NickelBack نوشته است: سلام
اول مرسی که ترجمه کردیدخسته نباشید

فقط یه چیزی من نصبش کردم ولی وقتی از اون تگ استفاده میکنم مخفی نمیکنه

http://upload7.ir/uploads//8c78eb9523361...ff4986.png

این عکس رو ببینید

این موضوع هم http://www.wikikorean.com/showthread.php...22#pid7422

برای مشاهده موضوع سپاس رو بزنی نمی نویسه چکار کنم؟

یه دور دیگه نصب میکنم شاید درست شد
خواهش میکنم 
توی تنظیماتش باید قسمت پنهان کردن رو فعال کنید 
و همونطور هم ک گفتم باید بین همون دوتا تگ باشه که توی تنظیماتش تعریف کردین 
بصورت پیشفرض باید اینطور باشه :

کد:
[hide]متنی که میخواهید مخفی باشد[/hide]
توجه داشته باشید که برای مهمانها غیر فعاله 
یعنی مهمانها نمیتونن با سپاس دادن متنو ببینن و باید عضو بشن (البته میتونین تنظیماتشو تغییر بدین) 
و اینکه متنی که خودتون وارد کردینو برای خودتون ک مخفی نیست و مدیران میتونن اونو بدون سپاس ببینند (این هم تنظیماتش هست که میتونین ویرایش کنید)
پاسخ
 سپاس شده توسطNickelBack (۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۵۶:۰۷ عصر) ، raha2015 (۱۳۹۴/۶/۵، ۰۱:۴۷:۳۴ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۱۸:۳۴:۵۱ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط reus - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۰۳:۰۰ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۰۴:۳۱ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط NickelBack - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۱۵:۴۷ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۳۸:۲۲ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط NickelBack - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۰:۵۷:۴۱ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۱:۳۴:۵۲ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵، ۲۱:۳۸:۴۷ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط reyhane - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸، ۰۱:۰۴:۴۰ صبح
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط reyhane - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹، ۱۳:۴۶:۱۶ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۶:۲۸:۰۱ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط reyhane - ۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۷:۱۴:۳۷ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۷:۱۹:۴۰ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط M.nestor - ۱۳۹۴/۳/۱۸، ۲۲:۲۷:۳۹ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۴/۳/۱۸، ۲۳:۰۴:۵۳ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط M.nestor - ۱۳۹۴/۳/۱۹، ۰۸:۴۸:۳۶ صبح
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Deshneh - ۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۰:۱۹:۵۴ صبح
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Eris - ۱۳۹۴/۴/۲، ۱۶:۵۷:۵۷ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط R. Najafi - ۱۳۹۴/۴/۲، ۲۳:۳۰:۱۰ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط saeed_same - ۱۳۹۴/۴/۳، ۰۰:۲۵:۲۰ صبح
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط Eris - ۱۳۹۴/۴/۳، ۰۹:۳۰:۰۵ صبح
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط مهربان - ۱۳۹۴/۴/۲۱، ۱۵:۰۹:۰۶ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۴/۴/۲۱، ۱۵:۱۱:۳۰ عصر
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط kade_a55 - ۱۳۹۴/۶/۱۳، ۰۰:۲۹:۱۷ صبح
RE: افزونه سیستم سپاس (Thankyou System) - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۶/۱۳، ۱۰:۲۲:۳۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان