هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا.
(۱۳۹۳/۹/۲۰، ۱۹:۴۷:۰۸ عصر)محمد محمدی نوشته است: من فایل لانگویچ .پرشین . ادمینو حذف کردم بجاش مال پارسی سازو گذاشتم.

چک کردم نبود.

نسخه 1.6.10 رو دانلود کردم توش نبود چنین فایلی

دقت کنید گفتم که.اگر توی بسته نباشه مربوط به یکی از پلاگین هایی هست که نصب کردید.توی فایل های پلاگین هاتون بگردید دنبالش.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@

پیام‌های داخل این موضوع
مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۳/۹/۱۸، ۱۹:۵۸:۵۶ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط Rezakashefi - ۱۳۹۳/۹/۱۸، ۲۳:۲۹:۳۸ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط motorola30 - ۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۶:۰۲:۱۶ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط motorola30 - ۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۶:۳۲:۴۳ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط motorola30 - ۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۶:۴۱:۱۸ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۸:۲۳:۲۴ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۸:۴۰:۵۹ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۱۹، ۲۲:۱۲:۵۲ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۲۰، ۱۹:۳۴:۵۸ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۲۰، ۱۹:۴۵:۳۲ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۲۱، ۱۳:۱۸:۴۲ عصر
RE: مجموعه ای از مشکلات .کمک کنید لطفا. - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۹/۲۱، ۱۴:۱۳:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان