هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۹:۱۵:۰۷ عصر)reza.t.gh نوشته است: لینک مای بی بی باید در کپی رایت شما باشه نه سایت دیگه

الان درسته؟(کپی رایتو میگم؟)
من که کامل قید این امار گیرو زدم فقط بهم بگید چطور میتونم پایین انجمن بخش درجات کاربری رو بزارم
اینم شات:
چیزی که الان هست:
[تصویر:  kmawjs9hy5pqk77v7qxx.jpg]
چیزی که میخوام بشه:
[تصویر:  lx1mrvdij565jiiz9xk5.jpg]
پلاگین مخصوص داره؟یا باید کد مخصوصی رو بزارم؟
در باره کپی رایت هم واقعا قالب از اول نداشت و الان خودم اضافه کردم اگه باز مشکل داشت بگید ممنون Blush
[تصویر:  eqij1ja92f8l1j2jc6dz.gif]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۲:۱۵:۴۲ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط a.armaney - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۲:۴۱:۴۴ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۴:۳۹:۰۰ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۵:۴۳:۰۹ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۶:۰۲:۰۷ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۷:۲۴:۳۷ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۷:۴۰:۳۶ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۸:۰۰:۴۰ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۸:۲۸:۵۸ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۹:۱۵:۰۷ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۲۳:۰۱:۱۷ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۳/۵/۳۰، ۰۱:۰۲:۲۳ صبح
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۰:۵۳:۱۱ صبح
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط Parsa Gamer - ۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۴:۳۱:۰۲ عصر
RE: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۵/۳۱، ۱۵:۲۵:۴۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان