هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب بازی اسکریپت بازی آنلاین بر روی هاست لینوکس
واضح بود توضیحشون

شما الان بخواین یه سایت بازی بزرگ راه بندازین نیاز به vps (سرور مجازی) دارید ، یعنی اختصاصی مختص سایت شماست و هیچ شریکی ندارید

اما هاست لینوکس یه هاست اشتراکی هستش و دارای محدودیت که میزانی رو مشخص کردن و سایت شما نمیتونه بیشتر ازون حد مصرف کنه و بیش ازون باعث بسته شده سایت شما میشه

البته اینم بگم کار با سرور مجازی اسون نیست ! هستن سایت هایی که هاست میدن مثلا مختص سایت با پیج رنگ 800 ایران یا 400 ایران مثه پردیس هاستینگ... ک گرونم درمیاد البته!

بحرحال اسکریپت های بازی آنلاین - چت روم - جامعه مجازی و ازین امثال سنگین و پرفشار هستن
البته من پردیس هاستینگ رو به شما توصیه میکنم
چون خود من چت روم و بازی انلاین و سه تا آپلودسنتر و دوتا انجمن و دوتا وردپرس و ... همرو ی جا و فعال نصب دارم و استفاده میکنم! لااقل تجربه دارم ازین هاستینگ و میدونم اینارو ب راحتی داره ساپورت میکنه!
پاسخ
 سپاس شده توسطbarbod_cigari (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۴۱:۰۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۴۱:۳۸ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۵۳:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۹ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نصب بازی اسکریپت بازی آنلاین بر روی هاست لینوکس - توسط MyBulletian - ۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۳۹:۱۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یه اسم برای سایت بازی = کارت شارژ Fa r s h i d 0 1,271 ۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۱۴:۲۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: Fa r s h i d
  پلاگین اتش بازی saeed h.p.r 0 1,189 ۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۱:۵۹:۰۹ صبح
آخرین ارسال: saeed h.p.r
  پلاگین بازی برای 1.6 flaov 1 1,155 ۱۳۹۰/۳/۱۳، ۲۰:۲۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  از بازی تا تایپیست شدن Behr☺uz 0 1,305 ۱۳۸۹/۷/۳۰، ۲۱:۴۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Behr☺uz
  عکس: ستارگان هالیوود در بازی آلمان و آرژانتین mrxtazi 0 1,333 ۱۳۸۹/۴/۱۳، ۲۲:۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان