هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice
سلام دوستان

اين بار هم چن روزي بود بيکار بودم با داشتن يه وقت ازاد بارتون پوسته ي عالي dark-ice رو که خودم خيلي طرفدارشم رو پارسي سازي کردم

اين پوسته ي منحصر به فرد هم از محصولات شرکت audintio هست
که يکي از شرکتهاي مطرح طراحي قالب براي mybb و ... هست

از قابليت هاي اين پوسته زيبايي فوق العاده و جذاب بودن در عين حال استفاده از جديدترين امکانات روز رو ميشه نام برد

البته شايان ذکر هست که اين پوسته رو انقد ويرايش کردم که ديگه سازندشم فک کنم نشناسه ، آخه خيلي تو استفاده از رنگ سياه افراط شده بود و من سعي کردم روشن ترش کنم

امکاناتي که بهش اضافه کردم يا بخش هايي که ويرايش شده عبارتند از :

- لينک هاي زير پنل رو کلا طرح خودم بود و من اضافه کردم
- پنل رو که شخص ريپ کننده کاملا ناشي گري کرده بود با هزار تا دردسر بصورت حرفه اي و راست چين در آوردم .
- قسمت پيام خصوصي رو خيلي روش کار کردم تا با منوي کناري سازگار بشه
- فونت زيباي b yekan رو براي بعضي جاهاش استفاده کردم
- فوتر رو به کل از اول نوشتم و حالت هاي زيبا و جالبي بهش دادم
- سعي کردم قالب از يه هارموني پيروي کنه و بخش هاي زيادي به اين دليل ويرايش شد
- navigation جديد براش طراحي کردم
- منوي بالايي رو خيلي تغيير دادم
- بخش جستجو کلا متحول شد
- روشنايي قالب بهبود يافت و همه ي رنگ بندي هاي قالب از اول تنظيم شد
- مشکل اديتور در مانيتور هاي کوچک قديمي رفع شد و بخش هاي ارسال پيام-تغيير امضا-ارسال پست ويرايش شد
- لوگو جديد با فرمتpng طراحي شد

و ديگه سرتون رو درد نيارم هم لينک دموي انگليسي و هم دموي اين قالب رو براتون ميزارم
اختلاف تصاوير پيدا کنيد ...

در زير هم چن تا شات ازش براتون ميزارم تا ببينيد :

[attachment=7700]
[attachment=7701]
[attachment=7702]
[attachment=7703]

لینک دموی آنلاین فارسی :

http://mellat.info/ice/
نام کاربری : demo
گذرواژه : 123456

دموی انگلیسی :

http://www.audentio.com/preview/mybb/darkseries

اين پوسته رو 5 تومن قيمت گذاري کردم که با توجه به کارهاي انجام شده خيلي کمه ولي ميخوام کارهام برا همه قابل دسترس باشه نه برا بعضي قشر اقليت.

موفق باشيد
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۲/۳/۳۰، ۲۲:۲۰:۰۹ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۲/۳/۳۱، ۰۱:۵۶:۵۹ صبح) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۱۸:۲۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۵۰:۳۵ صبح) ، AliRezaTV (۱۳۹۲/۴/۵، ۱۲:۴۸:۴۰ عصر) ، MrBatista76v (۱۳۹۲/۴/۶، ۲۰:۲۸:۲۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۸:۰۴:۵۹ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
[حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط mellat - ۱۳۹۲/۳/۳۰، ۲۱:۲۴:۵۴ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط Mohsen.M - ۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۱۴:۱۸ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط mellat - ۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۲۳:۳۰ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط Mohsen.M - ۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۳۸:۱۳ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط mellat - ۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۵۰:۴۲ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط majid01 - ۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۵۷:۲۸ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط mellat - ۱۳۹۲/۴/۳، ۲۳:۰۵:۵۸ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط kordan - ۱۳۹۲/۴/۴، ۰۰:۲۶:۴۱ صبح
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط forlive - ۱۳۹۲/۴/۷، ۰۱:۲۲:۳۲ صبح
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط mellat - ۱۳۹۲/۴/۷، ۰۹:۲۸:۲۷ صبح
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط forlive - ۱۳۹۲/۴/۷، ۱۵:۳۹:۱۴ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط mellat - ۱۳۹۲/۴/۱۱، ۱۸:۴۸:۳۳ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط milad2014 - ۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۷:۳۱:۱۰ عصر
RE: [حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۷/۳۰، ۱۲:۳۳:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان