هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد به انجمن بزرگ مای بی بی ایران!!!
سلام دوستان
با عرض پوزش که تاپیک زدم
چون هر چی گشتم تاپیک انتقادات و پیشنهادات این انجمن رو که میبایست توسط مدیریت کل زده میشد پیدا نکردم!
اگه شما میدونید لینکش رو بدید
اگه هم نه که همینجا میگم
من چند وقتیه(مدت خیلی طولانی) یه مشکلی دارم که هیچکس بهش رسیدگی نمیکنه
یعنی یه تاپیک پر از (به اصطلاح) اسپم های من شده که چرا به مشکلم رسیدگی نمیکنید!
اگه مدیران کم لطفی میکنند که یه فکری به حال مدیران بکنید
اگه این انجمن دیگه نمیخواد رایگان پشتیبانی بده بگید واسه هر سوالمون پول واریز کنیم
اگ مشکلمون حل شدنی نیست بگید حل نمیشه،خودتو و ما رو معطل نکن
اگه کسی بلد نیست بازم بگین
ولی اگه نه
هیچکس حتی وقتش رو هم نمیذاره که رسیدگی کنه،باید بگم که این یه اشکال بزرگه!
و اعتبار این انجمن رو زیر سوال میبره
چون تنها من نیستم
میدونم الان یه برخورد جدی با من میشه،ولی بازم اشکالی نداره.من قبلا هم به مدیریت کل این انجمن پ.خ داده بودم.نه ایشون رسیدگی کردن نه بقیه مسئولان سایت
منم مجبور شدم تاپیک بزنم
و به نظرم این سایت کم کم داره تبدیل میشه به یک منبع درآمد برای کاربران بزرگش.نه یک انجمن پشتیبانی
امیدوارم تو سال جدید این انجمن روح تازه بگیره و به کار اصلیش که همون پشتیبانی هست برسه!Smile
Group360.ir
Smileانجمن تفریح و سرگرمیSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطsir_rahim (۱۳۹۲/۲/۱۵، ۱۲:۵۴:۴۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۱:۰۰:۰۶ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۱:۱۴:۳۰ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۱:۴۹:۵۸ عصر) ، rfatehi (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۱:۲۵:۳۹ صبح) ، sampel (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۰۷:۳۷:۲۲ صبح) ، bi_ta (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۱۹:۳۶:۱۲ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
انتقاد به انجمن بزرگ مای بی بی ایران!!! - توسط Poorya-P - ۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۱:۳۷:۵۵ صبح
RE: انتقاد به انجمن بزرگ مای بی بی ایران!!! - توسط amir.01 - ۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۲:۳۰:۱۷ عصر
RE: انتقاد به انجمن بزرگ مای بی بی ایران!!! - توسط mhy - ۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۰:۵۹:۲۷ صبح
RE: انتقاد به انجمن بزرگ مای بی بی ایران!!! - توسط Iran511 - ۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۱:۲۱:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان