هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه
سلام

آیکن های ادیتور برای منن نمایش داده نمیشدن

[تصویر:  do.php?imgf=13598956801.jpg]

وقتی از کاربرا پرسیدم دیدم اکثر کاربرا گفتن که برا ما نمایش داده میشه
گفتم حتما مشکل از مرورگرمه و کش و کوکی ها رو پاک کردم ولی درست نشد مرورگر نصب کردم دیدم درست نشد

نکته : وقتی با همون مرورگر ولی با یه یوزر دیگه لوگین کردم دیدم ادیتور درست شد
یعنی وقتی با admin لوگین میکنم آیکن ادیتور برام نمایش داده نمیشه ولی وقتی با یوزر دیگه ای لوگین میکنم اادیتور صحیح و سالمه

[تصویر:  do.php?imgf=13598958021.jpg]

این مشکل رو خودم دارم و یکی و دو تا از کاربرام

لطفا راهنمایی کنید ممنون Huh
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط only-only - ۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۷:۵۱:۳۲ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط darya1012 - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۰:۴۱:۱۷ صبح
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط only-only - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۰:۴۶:۳۲ صبح
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط lastwall - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۴:۲۷:۰۷ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط only-only - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۶:۱۷:۰۶ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط lastwall - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۶:۳۱:۱۳ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط only-only - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۲۱:۴۷:۴۲ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط lastwall - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۲:۴۴:۳۸ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط MyBulletian - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۷:۲۹:۱۱ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط only-only - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۸:۳۵:۰۲ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط MyBulletian - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۸:۵۳:۱۸ عصر
RE: خواهشا یکی مشکل ادیتور من را حل کنه - توسط only-only - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۲۳:۰۰:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان