هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل واضح تر بر کپی برداری از ترجمه مای بی بی ایران
سلام دوستان من نمیخواستم این پست را بزنم ولی حیفم اومد که واقعا که اینا دارند میگند خودشون ترجمه کردن. شما می گید از پایه ترجمه کردید و از روی ترجمه ما بی بی ایران کلمات را عوض نکردید با دیدن این پست اون موقع معلوم میشه که مرجع متخلف کیه من رفت تو صفحه اسناد راهنمایی مای بی بی اسکین دیدم یادشون رفته ترجمه اون بخش را عوض کنند . خوب اگر از پایه ترجمه می کردند قانون نباید اسمی از مای بی بی ایران توی اون صفحه دیده میشد چون در نسخه اصلی (انگلیسی) که از سایت مادر دانلود میشه اسمی از ما بی بی ایران نیست . پس اینا از روی ترجمه مای بی بی ایران ترجمه کردن . من برای اینکه بعدش نگن اینا خودشون درست کردن از اون قسمت در سایت خودشون فیلم گرفتم .
آدرس قسمت موجود اگر به اسناد راهنما در سایت مای بی بی اسکین برید در قسمت مای کد ها می تونید فیلمی که من گذاشتم را با اون صفحه مقایسه کنید البته شاید اونا الان پست را ببین و درستش کنند ولی خوب پک ترجمشون موجود هستش و فیلم هم کاملا واضح هست ولی به دلیل راحت دریافت کردن یه کم کیفیتش را پایین اوردم البته به دلیل اینکه ادرس سایت توسط مای بی بی ایران فیلتر شده مجبور شدم آدرس را در حالت کد و با فاصله قرار بدم برای دیدن حروفی که فاصله داره را بهم بچسبونید
کد php:
http://m y b b s k i n.ir/misc.php?action=help&hid=7 

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   1.zip (اندازه: 2.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 81)
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۱:۱۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۴:۲۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۵:۲۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۴:۰۵ صبح) ، sidebyside (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۹:۳۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۱۰:۰۷ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۴۹:۴۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۵:۴۶ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۱۷:۳۹ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۸:۴۷ صبح) ، mmnp (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۴:۳۹:۵۰ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۴۴:۳۷ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۱:۱۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۳۲:۳۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۴۶ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۲:۲۷:۱۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
دلیل واضح تر بر کپی برداری از ترجمه مای بی بی ایران - توسط irrayaneh - ۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۵:۲۴:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان