هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox

درود
یک چند وقتی بود تو فکر این بودم که اگه بشه بتونم این پلاگین رو بهترین پلاگین چت باکس تو مای بی بی کنم که از همتای خودش یعنی پلاگینMyShoutbox کم نیارد به همین خاطر یک تاپیک ایجاد کردم که به موارد زیر رسیدگی کنیم
1_دوستان هر تغییری خواستند در پلاگین Extra File Chatbox بدهند به من بگند من برایشون ویرایش میکنم
2_هر ایده که به نظرتون رسید در همین تاپیک بگید در مورد این پلاگین تا اعمال بشه (برای اینکه بتونیم این پلاگین را کامل ترین پلاگین چت باکس کنیم)
خوب حالا
برخی از دوستان برای اینکه این پلاگین از نظر شکلک از همتای خودشMyShoutbox عقب تر بود اونو رها کردند
ولی این نوید میدم که 200 شکلک در چت باکس Extra File Chatbox گزاشتم و ویرایشش کردم برای عموم میزارم
اینجا دو مورد هستش یکی کسانی که تا حالا نصبش نکردند میتونند فایل ادیت شده را از لینک
http://community.mybbiran.com/thread-9380.html
دریافت کنند و نیازی به تغییر نداره دوستانی هم که داشتند
باید فایل زیر را دانلود کنند سپس در chatbox بعد جای گزین fcb_smilies کنید سپس شکلکها میایند اگر نیامدند یک بار دکمه حذف را بزنید و دوباره نصب و فعال کنید
امید وارم راضی باشین
فقط این شکلکها توسط سرور سایت
www.parsariya.com
میباشد
درضمن بزئدی در همین تاپیک شاهد ایده های جدید در این پلاگین باشید Wink

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   chatbox.zip (اندازه: 1.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 78)
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسط-ALI- (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۳:۴۶:۳۹ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۳:۵۴:۵۶ صبح) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۴:۱۵:۳۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۴:۵۹:۳۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۵:۲۲:۰۷ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۵:۴۱:۲۴ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۵:۵۰:۱۶ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۶:۵۲:۱۴ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۱۵:۰۲:۴۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۰۹:۳۷:۳۳ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۴:۱۴:۴۶ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۵:۱۲:۰۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۵:۱۷:۳۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۸:۰۷:۱۲ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۶:۲۹:۱۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۵:۳۵:۲۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۳:۴۲:۳۷ صبح
RE: اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۸/۴، ۱۶:۴۹:۱۱ عصر
RE: اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۸/۴، ۱۸:۰۷:۰۴ عصر
RE: اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox - توسط nontemoshi - ۱۳۹۲/۷/۳۰، ۰۱:۲۰:۰۲ صبح
RE: اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox - توسط paroodinfo - ۱۳۹۴/۹/۱۲، ۱۰:۵۱:۵۵ صبح
RE: اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox - توسط firstboy000 - ۱۳۹۴/۹/۱۲، ۱۱:۰۴:۱۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad مشکل پس از فیلترینگ با پلاگین Extra File Chatbox 3.6.0 what? 1 1,712 ۱۳۹۱/۸/۱۳، ۲۳:۳۴:۰۸ عصر
آخرین ارسال: what?

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان