هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست)
(۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۰۰:۵۵ عصر)sheikhlar13 نوشته است: من تست کردم ، دقیقا یک لینک زیر پست اضافه میکند که اگر روی ان کلیک کنیم به اپلود سنتر مان میرود و میتوانیم فایل را اپلود کنیم

اما من فایل را آپلود میکنم لینک نمیدهد این اخطار را میدهد

403 Forbidden - You do not have permission to access this area.

و اینکه چگونه در ارسال سریع پیشرفته هم قرار بدهیم
درود
عزیزم منم شوخیدم
این مشکل مربوط به اسکریپ هست فرایند نصب فکر کنم درست نکردید
برای این موضوع متغییر میتونه دستی وارد بشه وایسید بزارید ببینم شاید بتونم یک کارایی کنم که دیگه متغییر دستی وارد نکنید
WinkBig Grin

(۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۴۵:۰۸ عصر)funset 2 نوشته است: داداش اگه نمونه و بیرون می زاشتی بیشتر ممنونت میشدم ... !
فضایی که برای اپلود به گروه کاربری ما گزاشتند افتضاح پایین با دریای پلاگین این حجم کم نمیتونم اینکار کنم به مدیران بگید زیاد کنند من رو چشم براتون میزارمHeart

کد دستی
$postimage
iدستی بگذارید من هوک دادم و... ولی اضافه نشد جالب بودHuhConfusedHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۱۷:۰۱ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۴۹:۲۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۷:۲۳:۰۳ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۸:۳۳:۲۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۹:۰۵:۵۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۳۸:۳۰ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط funset 2 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۲:۴۵:۰۸ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۰۰:۵۵ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۱۰:۴۷ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۳:۳۲:۱۲ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۲/۲۱، ۲۳:۰۶:۵۸ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۳:۵۸:۲۸ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط artin - ۱۳۹۱/۳/۱، ۱۱:۱۴:۵۷ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۳/۳، ۰۹:۲۶:۲۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط artin - ۱۳۹۱/۳/۳، ۱۲:۲۲:۲۴ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط pdistb.ir - ۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۴:۰۴:۳۹ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۳/۱، ۱۷:۰۱:۱۱ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط milad1364 - ۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۰۹:۲۹ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط metti - ۱۳۹۱/۳/۷، ۰۳:۳۷:۴۴ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۷، ۰۴:۲۹:۱۵ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۰:۰۸:۲۷ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط caren - ۱۳۹۱/۳/۲۵، ۱۵:۵۹:۲۱ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۳/۲۵، ۲۳:۱۹:۰۹ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۴، ۰۶:۱۵:۴۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط Doodoo - ۱۳۹۱/۴/۴، ۱۳:۰۹:۴۰ عصر
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۵، ۰۲:۰۱:۲۰ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط cheshmack - ۱۳۹۱/۴/۶، ۰۳:۱۳:۱۶ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط istgah51 - ۱۳۹۲/۳/۲۸، ۰۰:۵۰:۵۸ صبح
RE: پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست) - توسط istgah51 - ۱۳۹۲/۳/۲۹، ۰۰:۲۲:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان