هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی
(۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۴:۲۴:۴۹ عصر)rasol نوشته است: البته این متعدد بودن پشتیبان ها به نظر من اصلا که بعد نیست خیلی هم خوبه
حالا اونا با هر هدف پشتیبان جدید برای مای بی بی ایجاد کرده باشند

من قبلا اگه اینجا جواب خودم رو نمی گرفتم باید چیکار میکردم میکردم ؟؟؟؟ (هیچ کار البته تاحالا نشده که بی جواب بمونم)

ولی حالا هم کیفیت این پشتیبان اصلی بهتر میشه هم خدمات در ضمینه مای بی بی افزایش پیدا میکنه؟؟
دو پلاگین اونا بنویسن 10 تا اینجا 4 تا قالب اینجا بزنن 2 تا اونجا در کل به نفع مای بی بی و وبمستر های که از این سیستم استفاده میکنند هست

اگه قرار باشه اینجا تنها باشه میشه مثل صنعت خودرو سازی کشورمون که هم از بقیه کشور ها عقب هستیم هم هر چی تولید نکند مجبوریم بخریم مثل پراید دو میلونی رو باید ده میلون بخری Big Grin

فکر نکنم کسی با حرف های من مخالف باشه حتی مدیران اینجا Smile

به امید موفقیت مای بی بی پارسی
درود
پشتیبانی بیشتر در زمانی خوب است که دانش کافی باشد.
شما اگر در پشتیبانی تخصصی همان CMS پاسخ نگیرید در کجا می توانید پاسخ بگیرید؟
پس وقتی کاربر هاش تخصصی ندارن نمیتونن قالب با پلاگینی هم بدن. در ضمن اگر کسی بخواد فعالیت کنه در پشتیبانی اصلی هم میتونه و دلیلی نداره جای دیگه باشه تا هر کاربری بعد آشنایی با MyBB چند تا سایت رو بررسی کنه تا یاد بگیره.

مورد بعدی اینکه رقابت روی یک موضوع هیچ وقت سالم نمیشه.
یک مثال بزنم:
اکنون که ایران خودرو و ساپیا هر دو L90 تولید می کنند چندین جنجال ایجاد شده و هرکس به نحوری میگه تولید من کیفیت بهتری داره یا خدمات من بهتره.
در حالی که اونطور که منو شما فکر می کنیم هیچ وقت به جایی نمیرسه که برای افزایش فروش کیفیت خودشونو بهتر کنن بلکه دروغ هاشونو زیاد می کنن. چون کیفیت بهتر موجب افزایش قیمت میشه و....
اما اگر رقابت روی L90 سایپا و 206 ایران خودرو که تقریبا در یک کلاس و قیمت هستند آن وقت می شود در مورد رقابت صحبت کرد.

اگر بین ما و انجمن PHPBB رقابت باشد سالم است زیرا ما هر کدام با توضیح امکانات در صدد جذب کاربر هستیم نه فقط برای اینکه با دروغ کاربرو جذب خدمات خودمون کنیم.

پیروز باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۴:۴۴:۳۶ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۵:۳۹:۵۸ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۲۲:۱۴:۰۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۲۳:۴۶:۳۱ عصر) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۳:۴۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۷:۲۳:۵۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۷:۳۵:۱۷ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی - توسط Pars - ۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۴:۳۴:۵۵ عصر
RE: هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی - توسط geo - ۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۸:۲۱:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان