هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
سلام دوستان

یه پوشه درست کردم تو پوشه Plugins بعد همه پلاگین هارو انتقال دادم به اونجا (CUT کردم) بعد تک تک انتقال دادم به پوشه Plugins و غیر فعال و فعالشون کردم و چک میکردم ببینم مشکل رفع شده یا نه 3 4 تا از پلاگین ها وقتی انتقال داده میشدند و پوشه Plugins قبل از اینکه اصلا کاری کنم فقط انتقال دادم مشکل بوجود میومد به همین دلیلم من دیگه اون پلاگین رو پاک میکردم و اینکارو تا آخر انجام دادم که دیگه آخر کار همه پلاگین ها درست کارشونو میکنن و مشکلم حل شد و همه به خوبیو خوشی زندگی میکنن ... Smile
یا حسین (علیه السلام)

آدرس انجمن : Bia2Crystal.Gigfa.Com
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۸:۳۴:۲۸ عصر) ، mashiat (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۵:۳۱:۳۰ عصر) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۴:۰۹:۲۷ صبح)
مشکل اینجاست که من 50 تا پلاگین دارمBig Grin بازم ممنون از راهنماییت دوست عزیز بازم خوبه شما یه راهی جلوی پای ما گذاشتیHeart
 سپاس شده توسطpersianvip (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۴:۰۹:۳۴ صبح)
دلیل اصلی برای اینکه مدیران سایت یا همون آقای علیرضا جواب این سوالاتو نمیدن حمایت نکردن اعضا از اوناست و به خاطر همین دلخورن و خواستن به همه بفهمونن که اگه نباشن چه بلایی سر همه میاد.
البته حق هم دارن، خداییش کدوم شما حاضرین این کارو انجام بدین؟؟
اینو گفتم چون من توی یکی از موضوع های خرید قالب پستی گذاشتم و بلافاصله جواب دادن

به هر حال من فهمیدم مشکل کجاست، البته مشکل من با این حل شد. برای شمارو نمیدونم همین باشه یا نه
گفتم اگه شاید برای شما هم همین بود حل بشهHeartHeartHeart

مشکل من از پلاگین خاموش یا روشن کردن کلیلک راست در فروم برای مهمان بود که با غیر فعال کردن اون مشکل به طور کامل حل شد
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۰۳:۵۴:۰۵ صبح)
سلام
دوستان عزیز لطفا به یه چیزی توجه کنین
من هم به این مشکل برخوردم
اما بعد متوجه شدم پلاگین درست بوده
من هر بار بر روی یکی از پست های خودم امتحان میکردم
در صورتی که سپاس زیر پست خودمون نمیبینیم !
کلی از کار خودم خندیدم
شما اشتباه منو مرتکب نشین رو یه پست از کاربر دیگه امتحان کنین
دوستان گلم لطفا فقط با 5 ثانیه وقت گذاشتن در www.persian-talk.com ثبت نام کنین (پلاگین ثبت نام سریع نصبه فقط اسم - ایمیل - پسورد > ثبت نام در همون صفحه نخست) این برام از زدن کلید تشکر در اینجا مهم تره
بای
 سپاس شده توسطm_f919 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۸:۴۸:۴۶ صبح) ، Online98 (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۹:۲۴:۴۴ صبح)
با سلام خدمت همگی دوستان
من همه ی پلاگین هامو بررویه سیستمم کپی کردم بعد به کل پلاگین ها رو از تو هاست پاک کردم بعد چندتا چندتا آپ کردم تا به پلاگین مشکل دار رسیدم که در هردوتا انجمنم یک پلاگین بود با نامه newpoints
البته دوتا پلاگینم از کار افتاده بود که با انتقال دوباره تمامی فایل های اون پلاگین درست به صورت قبل و با همون تنظیمات برگشتن[تصویر:  victory.gif]
انجمن نیمه تخصصی دوستانه پاتوق

http://www.patogh.gigfa.com/

و سایت قدیمیم(به دلیل مشکل پلاگین تشکر از دور خارج شد)

پرشیان vip

http://www.persianvip.gigfa.com/
ببخشید من یه سوال داشتم
راهی هست که یه جا و کلی ببینی کیا و تو چه موضوعی ازت تشکر کردن؟؟؟؟
آخه من که نمی تونم 1000 تا ارسالمو چم کنم و ببیینم تو چه موضوعی ازم تشکر شده!!!!Sad
ممنون میشم اگه کمک کنید
نه راهی نیست
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۳:۳۵:۱۰ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۰۱:۱۸:۲۰ صبح)
ممنون
سلام
من از mybb 1.6.1 استفاده میکنم
میخواستم بدونم راهی هست که وقتی روی تشکر کلیک میکنن تو یه پنجره جدید نره
و همونجا تشکر رو نشون بده
دقیقا مثل سایت خودتون
ممنون
(۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۰۰:۴۳:۰۶ صبح)pangouan نوشته است: سلام
من از mybb 1.6.1 استفاده میکنم
میخواستم بدونم راهی هست که وقتی روی تشکر کلیک میکنن تو یه پنجره جدید نره
و همونجا تشکر رو نشون بده
دقیقا مثل سایت خودتون
ممنون

عزیز یه صفحه دیگه باز نمیشه که ؛ فقط پیام میده که ثبت شد سپاستون !! فقط صفحه رفرش میشه ، در ضمن آموزش های لازم در این مورد هست میتونین پیدا کنین !! Blush
 سپاس شده توسطزودگذر (۱۳۹۱/۲/۱۷، ۱۳:۳۴:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان