هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
حالا نمیدونم بگم یا نه!!!
ولی واقعا دیگه خبری نیست یا اینکه اگه هست خیلی کم رنگ تر از قبله!!
حالا شاید بخاطر امتحانای دانشگاهو این جور چیزا باشه!الله و اعلم!
ولی فقط کافیه یک هفته هر روز به سایت سر بزنید جواب سؤال دوستان رو(البته اونایی که مدیرا میدن) ببینید!
دیگه خیلی کم پیش اومده که کسی جواب کامل بهت بده ویا اصلا جواب بده!البته حقم دارن اجباری در کار که نیست!!!
نظر شخصی من اینه که فعالیت و پشتیبانی سایت نسبت به قبل کمرنگ شده!!!
حالا منم 3،4 ماهی بیشتر نیست که عضوم و نسبت به همین مدت خودم میگم(بازم میگم نظر شخصیه)!!!!
خداکنه انشالله همیشه بهتر از دیروز باشیم،چون قانون بقا و اعتبار کار کردن تو همین مسئله هستش!!!!
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۱:۴۱:۰۲ عصر) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۰۱:۲۲:۰۱ صبح)
با سازنده پلاگین آقای قهرمانی از طریق ایمیلشون مکاتبه ای کردیم اما متاسفانه هنوز جوابی ندادن بهمون!
ولی امیدوارم که کمکمون کنند چون خیلی احتیاج داریم به کمکشون!!
راستی دوستان این قضیه ای که میگفتید بخاطرش آقای قهرمانی از این انجمن رفتن چی بود؟
ماله خیلی وقت پیش یا همین تازگیا اینطوری شده؟؟Exclamation
میشه بپرسم چرا پست من حذف شد تو این تاپیک؟ من فقط گفتم اگه جواب مشکل رو پیدا کردین همین جا بگید تا همه استفاده کننUndecided
جل الخالقDodgy
سلام دوستان

من بعد از سرچ کردن تو فایلای هاست متوجه شدم که اصلا مشکل از کدو این صحبتا نبوده !! چنتا مشکل همزمان ایجاد شده بود یکی این : http://community.mybbiran.com/thread-362...l#pid21331 یکی دیگه این http://community.mybbiran.com/thread-3661.html و آخریشم این تاپیک حالا نمیدونم جای دیگه ای هم مشکل ایجاد میشده یا نه نفهمیدم ولی در کل در رابطه با 3 مشکل سوال کردم خوشبختانه به هیچ کدومشون تو این انجمن جواب داده نشد حتی از مدیرا از جمله Pars و ... درخواست کمک کردم ولی جواب ندادند البته تعهدی در این رابطه هم ندارند بگذریم ...

مشکل از چنتا پلاگینه که باید حذف شن برای تست که ببینید مشکلتون همین مشکل منه کل پلاگین هاتونو کپی کنید در یک پوشه دیگه مثلا 123 در خود پوشه Plugins بعد پلاگین Tanks یا همون تشکر رو برگردونید به Plugins و غیر فعال و فعالش کنید ببینید مشکلتون رفع میشه ؟ با این کار مشکل من رفع شد ..

با تشکر، یا مولا علی (علیه السلام)
یا حسین (علیه السلام)

آدرس انجمن : Bia2Crystal.Gigfa.Com
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۰:۲۸:۵۷ عصر) ، king92 (۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۱۷:۰۵:۲۹ عصر)
نقل‌قول: مشکل از چنتا پلاگینه که باید حذف شن برای تست که ببینید مشکلتون همین مشکل منه کل پلاگین هاتونو کپی کنید در یک پوشه دیگه مثلا 123 در خود پوشه Plugins بعد پلاگین Tanks یا همون تشکر رو برگردونید به Plugins و غیر فعال و فعالش کنید ببینید مشکلتون رفع میشه ؟ با این کار مشکل من رفع شد ..
عزیز من کل پلاگین ها رو کپی کنیم تو یه پوشه دیگه خوب این چه فرقی میکنه؟! نکنه منظورت انتقاله؟ اگه انتقال بدیم تنظیمات پلاگین و اینا همه خراب میشه تازه دوباره باید یکی یکی فعالشون کنیم درسته؟ یا نه!
آره اگه انتقال بدی باید دوباره شروع به نصب و فعالسازی کنی.
یه چیزی تو مایه های (باز از نوع بازی از نوع) البته امکان داره این وسط پلاگین تشکر درست بشه اما فکر کنم تشکرهای قبلی دیگه از بین بره!!!
goldten جان،منم مشکل رو با همین سعی و خطا حلش کردم.
مشکل از پلاگین نوار اخبار متحرک (1.0) بود،که بعد از غیر فعال کردنش درست شد!
شما هم گه این پلاگینو نصب کردی غیر فعالش کن ببین درست میشه یا نه!؟؟
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۰۱:۰۸:۱۱ صبح) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۴:۱۰:۲۸ صبح)
خوش بحالت قشقایی جانUndecided
من این پلاگین نوار اخبار رو نصب نکردم اصلا نمیدونم مشکل از کدوم پلاگینهHuh
اگه تونستی به منم کمک کن مشکلم حل بشه آخه با این روشی که دوستمون گفت کل پلاگین ها باید از اول فعالسازی بشه تازه سخت میشه فهمید مشکل از کدوم پلاگینه...
 سپاس شده توسطpersianvip (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۴:۱۰:۳۶ صبح)
دوست عزیز ساده ترین راه اینه که برای توی کنترل پنل مدیریت>پلاگینها!
بعد تک تک غیر فعال کن ببین با غیر فعال کردن کدومش مشکل حل میشه؟!!
خیلی سریعتر به نتیجه میرسی اینجوری!Heart
موفق باشی همسفر
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۳:۲۰:۳۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۰:۲۸:۵۲ عصر)goldten نوشته است:
نقل‌قول: مشکل از چنتا پلاگینه که باید حذف شن برای تست که ببینید مشکلتون همین مشکل منه کل پلاگین هاتونو کپی کنید در یک پوشه دیگه مثلا 123 در خود پوشه Plugins بعد پلاگین Tanks یا همون تشکر رو برگردونید به Plugins و غیر فعال و فعالش کنید ببینید مشکلتون رفع میشه ؟ با این کار مشکل من رفع شد ..
عزیز من کل پلاگین ها رو کپی کنیم تو یه پوشه دیگه خوب این چه فرقی میکنه؟! نکنه منظورت انتقاله؟ اگه انتقال بدیم تنظیمات پلاگین و اینا همه خراب میشه تازه دوباره باید یکی یکی فعالشون کنیم درسته؟ یا نه!

سلام دوستان

من دیدم کسی جواب نمیده گفتم همون روشی که رفتم رو بگم شاید براتون مفید باشه !

زمانی که پلاگین نصب باشه و فعال باشه و شما اونو انتقال بدی یه جای دیگه هیچ تنظیمی بهم نمیخوره بجز این که پلاگین حذف میشه و بعد که شما دوباره پلاگین رو سر جاش بیاری مثل روز اول میشه فقط باید فعال و غییر فعالش کنی حتی مثلا پلاگین کادر آواتار که باید یه تنظیماتی انجام بدی اونا هم هیچ کدوم برا من که پاک نشدن و ...

حالا نظرمو گفتم آخه همه میگفتن از اون فایله از این فایل فلان کد و ... ولی گفتم نه از پلاگین هاست ...

با تشکر Angel .
یا حسین (علیه السلام)

آدرس انجمن : Bia2Crystal.Gigfa.Com
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۴:۳۴:۲۵ عصر)

با تشکر، یا مولا علی (علیه السلام)
دوست من این کارو هم کردم باز درست نشد!Undecided
میگم شما از کجا فهمیدی مشکل از کدوم پلاگینه؟!Exclamation

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان