هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش پلاگین ها در کنترل پنل مدیریت کل
سلام

هاست من اخیراً اقدام به انتقال اطلاعات سایت به سرور جدید کرده و این مورد باعث شده که توی بخش پلاگین من مشکلاتی بوجود بیاد علی الحساب اون چیزی که برای من مشهود هست اینه که توی پروفایل کاربری وقتی یادداشت گذاشته میشه توی اعلان برای کاربر میاد یادداشت داری ولی وقتی توی یادداشت پروفایل میرم نه اون یادداشت جدید بلکه کل یادداشت ها پاک شده.

وقتی هم به کنترل پنل مدیریت میرم که پلاگین ها چک کنم در این مسیر:

module=config-plugins

توی صفحه این خطا نشون میده:

MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'rows FROM mybb_settinggroups WHERE name = 'quickadveditor'' at line 1Query:SELECT COUNT(*) as rows FROM mybb_settinggroups WHERE name = 'quickadveditor'
Please contact the MyBB Group for technical support.

[تصویر:  plugin_error.jpg]

چطور میتونم این مشکل برطرف کنم؟

برخی مشخصات سرور جدید هم اینهکه فکر کنم شاید توی اختلال روی پلاگین ها تاثیر داشته:

Centos 6 --> Centos 7 OS Update
Default PHP 5.6 --> 7.2 (PHP Chooser included)
MySQL 5.6 --> MariaDB 10.2
Apache + Nginx (Reverse proxy)

با تشکر.
پاسخ
ادرس انجمن ؟
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
(۱۳۹۷/۶/۲۵، ۱۳:۳۰:۵۶ عصر)MISTER نوشته است: ادرس انجمن ؟

http://arirangland.in
پاسخ
سلام مجدد بر علمای MYBB

هیچ راه حلی نیست؟ Tongue
پاسخ
مشکل از quickadveditor هست !

برای من چنین مشکلی پیش میاد پلاگینش رو پاک میکنم و همچنین جداولش رو و دوباره نصب میکنم !

اگه شمام اطلاعات مهمی ندارید این کارو کنید ولی قبلش بک اپ بگیرید !
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان