هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود برنامه مای بی بی ایران برای اندروید
درود
برای نخستین بار دانلود برنامه مای بی بی ایران رو نمایی شد.
این برنامه مختص گوشی های اندروید بوده.

توجه:داشتم تست میکردم که چجوری بسازم،پس این برنامه رو جهت تست ساختم،که شامل،نصب مای بی بی،نصب پلاگین و نصب قالب میشه.

به بزرگی خودتون ببخشید که اگه یکمی بهم ریخته بود،چون برای تست داشتم میساختم گفتم تقدیم مای بی بی ایرانش کنم.

تصویر فضایی از برنامه:

[تصویر:  Screenshot_2016_10_22_18_45_44.png]

[تصویر:  version.png] نسخه:۲
حجم:۱.۶۳ MB
دانلود
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamadnasre (۱۳۹۵/۸/۱، ۲۱:۵۰:۰۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۵/۸/۲، ۰۱:۰۴:۲۸ صبح) ، میدوری (۱۳۹۵/۸/۲، ۱۰:۴۶:۵۵ صبح) ، saeed_same (۱۳۹۵/۸/۲، ۱۵:۴۳:۱۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۸/۲، ۲۲:۰۳:۵۹ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۸/۳، ۰۰:۲۳:۴۵ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۵/۸/۴، ۱۸:۵۳:۴۱ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۵/۸/۴، ۲۰:۲۴:۲۶ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۶/۱۰/۳، ۰۹:۴۵:۴۳ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۳:۴۸:۵۳ عصر)
سلام خیلی عالیه اما به نظرم بامدیران در ارتباط باشین تا ایده ها و همکاری هایی داشته باشین و برنامه رو توسعه بدین.
تمایل داشتین در تلگرام در ارتباط باشین شما رو در گروه مدیران مای بی بی اد و از نظر دوستان استفاده کنین.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۷/۲/۱۲، ۱۴:۰۴:۴۸ عصر)
(۱۳۹۵/۸/۲، ۲۲:۰۴:۵۶ عصر)HOssE!N-B نوشته است: سلام خیلی عالیه اما به نظرم بامدیران در ارتباط باشین تا ایده ها و همکاری هایی داشته باشین و برنامه رو توسعه بدین.
تمایل داشتین در تلگرام در ارتباط باشین شما رو در گروه مدیران مای بی بی اد و از نظر دوستان استفاده کنین.

سلام..
تا اخر شب ورژن بعدیشو میدم بیرون.. مطالب ۱.۸  یکمی مطالب و بخش ها و تصاویرش بیشتر شده. و یه سری تغییراتی اعمال میشه ..
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۵/۸/۲، ۲۲:۱۰:۰۰ عصر)
درود،
ورژن ۲.۱.۱ برنامه مای بی بی ایران رو نمایی شد.

تغییرات اعمال شده:

-تغییر لوگو
-تغییر عکس ورود به برنامه
-تغییرات دسته بندی های و افزایش دسته ها
-افزایش مطالب جدید تر

توجه:چون بنده زیاد به برنامه نویسی مسلط نیستم، و برنامه های ساخته شده با تلفن همراست،و امکانت اون فضایی که این برنامه رو میسازم زیاااد حرفه ای و رایگان نیست،بعضی از مطالب بهم ریختس به بزرگی خودتون ببخشیدش.

+سر موقع و فرصت بروز رسانی جدید میدیم‌و سعی میکنی‌در هر بروز رسانی،عکس‌ها و مطالب جدید تری ارائه بدیم.

لینک دانلود

[تصویر:  version.png] نسخه: ۲.۱.۱
حجم:۲ مگابایت
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۵/۸/۳، ۰۱:۴۶:۴۶ صبح)
برنامه رو دانلود و نصب کردم
همانطور که عرض شد کار خوبی رو شروع کردین، اما کیفیت و ... نرم افزار مقداری پایینه، 

بیشتر کارکنید روی ظاهر و کیفیت ....

با  اکلیپس کار میکنید؟
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۹/۲۷، ۰۰:۳۶:۱۲ صبح)
(۱۳۹۵/۸/۳، ۰۱:۴۶:۴۳ صبح)HOssE!N-B نوشته است: برنامه رو دانلود و نصب کردم
همانطور که عرض شد کار خوبی رو شروع کردین، اما کیفیت و ... نرم افزار مقداری پایینه، 

بیشتر کارکنید روی ظاهر و کیفیت ....

با  اکلیپس کار میکنید؟

نه.. فلن انلاین از روی یکی از سایت ها شروع کردم..
چون زیادم وقت نمیکنم روشون کار کنم
پاسخ
سپاس فراوان بابت زحماتتون
Heart
البته بسیار جای پیشرفت داره که با گفت وگو با مدیران وکاربران از کم وکیف آن آگاه میشوید!!
پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۸/۴، ۲۲:۱۳:۳۷ عصر)
سلام وقت بخیر ، این برنامه به طور کامل رایگانه؟
پاسخ
(۱۳۹۷/۷/۲۹، ۱۵:۳۳:۴۹ عصر)medicine2 نوشته است: سلام وقت بخیر ، این برنامه به طور کامل رایگانه؟

سلام بله !
پاسخ
 سپاس شده توسطwebkar (۱۴۰۱/۳/۲۴، ۱۱:۵۵:۲۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان