هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پلاگین عضویت ویژه
(۱۳۹۴/۳/۲۸، ۲۳:۵۶:۰۳ عصر)ahp89 نوشته است:
(۱۳۹۴/۳/۲۸، ۲۲:۳۸:۰۲ عصر)ahp89 نوشته است: دوستان ورژن پی اچ پی رو هم 5.3 کردم درست نشد!!!!! Sad  Huh
لطفا کمک کنید.دیگه نمی دونم باید چی کار کنم!

خب درست شد. فایلا رو دوباره آپلود کردم درست شد!! ولی ورژن پی اچ پی هم حتما باید 5.3 باشه.
ولی من یه نکته ای دیگه ای که دیدم که فک کنم ایراد پلاگین باشه اینه که کاربر با پرداختdisplaygroup  ش عضو نمی شه و فقط usergroup ش عضو میشه.
این دو تا فیلد از فیلدای جدول user  هستن . مشکلی که برای خود من پیش اومد این بود که حواسم نبود و با admin یه تراکنش داشتم و ادمین رفتن تو گروه registered بعد که اومدم برشگردوونم میگفت این کاربر که تو همین گروه الان!!!
نمی دونم شایدم من اشتباه می کنم ولی رفتم از تو دیتابیس فیلدا رو تغییر دادم.

اگه کسی می دونه بگه مشکل کجاس . ممنون.

دوستان مشکلی که در بالا گفتم تو پلاگین عضویت آنی واقعا وجود داره. یعنی displaygroup تغییر نمی کنه و فقط usergroup تغییر میکنه. ازینجا هم میشه فهمید رنگ یوزر در صورتی که رنگ گروه های مختلف با هم فرق کنه تغییر نمی کنه(بعد از پرداخت) .هر چند که دسترسی ها مربوط به گروه جدید به یوزر داده میشه.
من تویه چهار تا از فایلا کد رو دستکاری کردم درست شد!
اون چهار تا فایل رو فقط اتچ می کنم. چون رایگان نیست کل پلاگین رو نمی زارم و فقط همون چهار فایل.
در ضمن هیچ چیزی رو تضمین نمی کنم.  چون اقای زنگنه دیگه ساپورت نمی کنه(بعد از ارسال چند ایمیل ) گفتم شاید بعضیا این مشکل رو داشته باشند.

فایل‌(های) پیوست شده
.php   payment_gateway.php (اندازه: 39.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
.php   mybs.php (اندازه: 2.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
.php   mybb_bank_subs.php (اندازه: 45.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
.php   bank_subs.php (اندازه: 67.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
پاسخ
ای کاش این پلاگین چند روز قبل از اینکه عضویت کابر رو خاتمه بده یک پیغام برای تمدید عضویت به کاربر ارسال کنه
پاسخ
سلام
مشکل من اینه که وقتی کاربران هزینه عضویت در گروه و پکیج خاصی را واریز میکند در گروه مربوطه اد نمیشوند و هنوز دسترسی ندارند
مشکل کجاست؟
Forum.urbanity.ir
حتی پلاگین را یک بار فعال و عیر فعال کردم ولی هنگام پرداخت به صفحه عدم دسترسی سایت هدایت میشه و گروه کاربر تغییری نمیکنه
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
شما از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنید پس از پشتیبانی ممنوع میشید!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicb (۱۳۹۷/۱/۲۰، ۱۲:۵۵:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان