هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگن گوگل سئو (Google SEO 1.6.8) پارسی ورژن جدید + آموزش نصب و تنظیمات
خدمت دوستان عرض شود که این پلاگین باگ اینجکشن ایجاد میکنه . با نصبش انجمنتون را به دقت اسکن کنید متوجهش میشید ... 

و نکته دوم اینکه اگر از این استفاده کردید دیگه تا اخر عمر سایتتون باید استفاده کنید در غیر اینصورت کل لینک ها را از دست میدی و غیر فعال میشن و باید از 0 شروع کنید

و نکته سومشم اینه که این پلاگین تا زمانی که فعال باشه دائم تعداد کوئری بسیار بالا در دیتابیس شما ایجاد میکنه که موجب کندی در لود سایت میشه .

اگر با این موارد مشکلی ندارید نصب کنید .. 
پاسخ
 سپاس شده توسطarmin100 (۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۳:۰۷:۳۹ عصر)
نقل‌قول:
خدمت دوستان عرض شود که این پلاگین باگ اینجکشن ایجاد میکنه . با نصبش انجمنتون را به دقت اسکن کنید متوجهش میشید ... 

و نکته دوم اینکه اگر از این استفاده کردید دیگه تا اخر عمر سایتتون باید استفاده کنید در غیر اینصورت کل لینک ها را از دست میدی و غیر فعال میشن و باید از 0 شروع کنید

و نکته سومشم اینه که این پلاگین تا زمانی که فعال باشه دائم تعداد کوئری بسیار بالا در دیتابیس شما ایجاد میکنه که موجب کندی در لود سایت میشه .

اگر با این موارد مشکلی ندارید نصب کنید .. 
تقریبا موافقم 
من هم چند سال پیش انجمنی داشتم که گوگل سئو رو نصب کردم کلی از صفحاتی که با تگ از طریق گوگل لینک میشدن رو ارور 404 یا ... نشون میداد البته اگر بتونین خوب مدیریتش کنین و مشکلاتی احتمالیش رو نادیده بگیرین Big Grin   بد نیست  Rolleyes
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۳/۱۲/۹، ۰۲:۰۶:۱۰ صبح) ، reus (۱۳۹۴/۱/۲۶، ۲۱:۳۱:۲۷ عصر) ، armin100 (۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۳:۰۷:۴۳ عصر)
سلام

با توجه به مشکلاتی که گفتین در نهایت این پلاگین رو به عنوان متخصص توصیه می کنین یا نه؟
چطور میشه رنک سایت رو بالا برد؟
از پلاگین های «کلمه های کلیدی» باید استفاده کرد؟
ktark.com
پاسخ
(۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۳:۱۰:۰۴ عصر)armin100 نوشته است: سلام

با توجه به مشکلاتی که گفتین در نهایت این پلاگین رو به عنوان متخصص توصیه می کنین یا نه؟
چطور میشه رنک سایت رو بالا برد؟
از پلاگین های «کلمه های کلیدی» باید استفاده کرد؟
درباره این افزونه نظر خاصی ندارم 
اما افزونه کلمات کلیدی فشار زیادی رو به سرور میاره 
و باید منابع بالایی داشته باشید 
نکته بسیار مهم : افزونه کلمات کلیدی رو اگر نصب میکنید به هیچ وجه بعدا حذف نکنید و اگه میخواهید حذف کنید کلا نصب نکنید چون باعث افت شدید رتبه میشه (تجربه کردم ک میگم)
پاسخ
 سپاس شده توسطarmin100 (۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۳:۳۳:۲۳ عصر)
خب راستش قبلنا انجمن ما هم پلاگین گوگل سئو داشت... هم پلاگین کلمه های کلیدی...
رنک هم خیلی خوب بود...

بعد از اینکه به 1.8 آپدیت شد، هر دو تا پلاگین رو برامون غیرفعال کردن...
رنک مون خیلی اومد پایین...
اصلا انگار گم شدیم تو گوگل!

حالا نمی دونم تو این اوضاع کار درست چیه و چه طور دوباره به رنک بالا برسیم؟
ktark.com
پاسخ
نقل‌قول: با توجه به مشکلاتی که گفتین در نهایت این پلاگین رو به عنوان متخصص توصیه می کنین یا نه؟
بنده پیشنهاد نمیکنم ... بنا به تجربه ی شخصی و ... 

نقل‌قول: چطور میشه رنک سایت رو بالا برد؟
مطالب ارسالی اختصاصی + طراحی خوب و استاندارد سایت + سرچ موارد بیشتر در گوگل 

نقل‌قول: از پلاگین های «کلمه های کلیدی» باید استفاده کرد؟

قبلاً باگ امنیتی هم داشت ک خبر ندارم توی این نسخه برطرف شده یا نه ! 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
davood zzz

نقل‌قول: اما افزونه کلمات کلیدی فشار زیادی رو به سرور میاره 
و باید منابع بالایی داشته باشید 
نکته بسیار مهم : افزونه کلمات کلیدی رو اگر نصب میکنید به هیچ وجه بعدا حذف نکنید و اگه میخواهید حذف کنید کلا نصب نکنید چون باعث افت شدید رتبه میشه (تجربه کردم ک میگم)

نقل‌قول: بعد از اینکه به 1.8 آپدیت شد، هر دو تا پلاگین رو برامون غیرفعال کردن...
رنک مون خیلی اومد پایین...
اصلا انگار گم شدیم تو گوگل!

برای 1.8 هم ست شده اگر لازم و نیاز داشته باشید مشکلی نیست میتونید نصب کنید ! 

نقل‌قول: حالا نمی دونم تو این اوضاع کار درست چیه و چه طور دوباره به رنک بالا برسیم؟
بالا ذکر شد 

موفق باشید 
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطarmin100 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۰۶:۵۰:۵۵ صبح)
سلام من این تنظیماتی که گفتید انجام دادم. اما الان مطمئن نیستم سئو درست عمل کنه.
ادرس هم هنوز در ادرس باز انگلیش هست.
میشه دوستان فروم من رو چک کنید ببینید درسته. من تازه کارم
ممنون
http://forum.timecode.ir
پاسخ
اقا درست شد
جهت اعمال تغییرات در هسته مای بی بی inc/functions.php . کلیک کنید 

رو زدم ادرس هام به فارسی تغییر کرد
پاسخ
سلام من گوگل سئو رو نصب کردم ادرس دهیم خراب شده چطور باید درستش کنم الان مثلا اینطور شده 

Thread-یک-مخدر-جدید،-مخصوص-بچه-پولدارها قبلا مثل آدرس دهی همین انجمن بود به این شکل thread-17003.htmlچطور میتونه به این شکل برشگردونم
پاسخ
حذف اعمال تغییرات در functions بود فکر کنم که تو صفحه پلاگین ها(قسمت مربوط به خود پلاگین) داشت، بزنید. سپس پلاگین رو حذف کنید و فایل htaccess رو به حالت اولیه برش گردونید(تغییراتی که دادید رو معکوس انجام بدید)

خود سیستم مای بی بی از حالت ذکر شده پشتیبانی میکنه. کافیه قسمت تنظیمات سرور و بهینه سازی تنظیمات درستی داشته باشه (اتوماتیک) و فایل htaccess خود مای بی بی هم پیشفرضش باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان