هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین Tooltip
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پلاگین Tooltip
نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Mostafa

[تصویر:  info.png] عملکرد: امکان اضافه کردن Tool Tip به مطالب
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه: آنلاین

برای استفاده به شکل زیزر عمل نمایید :
کد php:
[yourtag=Tooltip]text[/yourtag

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   tooltip.zip (اندازه: 42.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 140)
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۲:۰۷:۱۶ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۲:۱۳:۴۳ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۲:۴۷:۳۲ عصر) ، mohammad_ali (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۳:۰۳:۲۵ عصر) ، hamidkag (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۳:۰۸:۴۰ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۳:۲۹:۱۱ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۹/۵، ۲۳:۳۰:۲۵ عصر) ، kabus (۱۳۹۱/۹/۶، ۰۰:۲۹:۴۲ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۹/۶، ۰۱:۰۱:۳۳ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۶، ۰۱:۰۲:۰۹ صبح) ، arsham (۱۳۹۱/۹/۶، ۰۸:۴۸:۰۴ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۹/۶، ۰۹:۱۳:۰۷ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۱/۹/۶، ۰۹:۴۱:۴۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۹/۶، ۱۰:۳۳:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۹/۶، ۱۴:۰۴:۵۱ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۹/۶، ۱۵:۰۲:۴۴ عصر) ، neutron (۱۳۹۱/۹/۶، ۱۸:۲۹:۵۲ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۹/۶، ۲۲:۰۶:۲۸ عصر) ، the wolf (۱۳۹۱/۹/۶، ۲۳:۱۳:۴۳ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۶:۱۳:۵۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۲:۰۴:۳۷ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۷:۳۶:۱۹ عصر) ، Mdl (۱۳۹۱/۹/۱۱، ۰۱:۱۲:۳۸ صبح) ، quester (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۱:۴۸:۲۵ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۳:۲۰:۱۸ صبح) ، salehkhan (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۰۸:۱۲:۲۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۰۸:۳۳:۲۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۲:۲۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۳:۲۹:۳۵ عصر) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۱:۴۴:۳۴ صبح)
من به جای yourtag از tltp استفاده کردم. بنابراین وقتی این کد رو می‌نویسم، دقیقاً خود کد نمایش داده میشه:

کد:
[tltp=This is a sample tip]MySampleText[/tltp]
پاسخ
درود : طریقه قرار دادن آن برای یک کلمه را توضیح دهید ممنون میشم .
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۶، ۰۹:۱۹:۱۲ صبح)goldenaxis نوشته است: من به جای yourtag از tltp استفاده کردم. بنابراین وقتی این کد رو می‌نویسم، دقیقاً خود کد نمایش داده میشه:

کد:
[tltp=This is a sample tip]MySampleText[/tltp]

مشکل رو پیدا کردم. توی پیش نمایش دیده نمیشه! باید مطلب حتماً ارسال بشه تا نمایش داده بشه! Tongue
پاسخ
دوست عزیز لینک پلاگین تولتیپ در قسمت اعلانات را اصلاح کنید .
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۲:۱۳:۴۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۸:۰۹:۴۷ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۰۳:۲۳:۲۰ صبح)
سلام من متوجه نمیشم این چی هستش

لطف کنید نمونه آنلاین رو تصحیحش کنید تا بهتر متوجه بشیم کاربرد پلاگین رو.
پاسخ
حالا یکی به من بگه اینی که معرفی کردید چی هست و چه کاربردی داره؟
انجمن اینترنتی آسمان
http://www.skyforum.ir

پاسخ
به چه دردی میخوره اگه میشه بگید ممنون میشمBig Grin
پاسخ
دیدید وقتی رویه یه عکس یا هرچی دیگه میرید یه کادر به عنوان title باز میشه و یه توضیحاتی در مورد اون میده؟؟؟؟؟
با استفاده از این پلاگین شما میتونید اون کادر رو به شکل زیباتری در بیارید
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
سلام
من اینو نصب کردم ولی نمایش داده نمیشه
از توی تنظیماتم فعالش کردم
اگه میشه یه توضیح بدید
ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۷:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان