هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تعداد حروف
در عنوان انجمن ها و یا در پلاگین های نمایش دهنده آخرین ارسالی ها حروف آخر ناخوانا می شود.

از مسئول هاستینگ بخواهید که امکان استفاده از توابع mbstring در php را برای شما فراهم کنند.
رفرنس توابع mbstring در سایت رسمی پی اچ پی: http://ir.php.net/mbstring

با سپاس از SaeedGh

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطM A T R I X (۱۳۸۸/۸/۱۲، ۱۷:۰۶:۲۷ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۳:۳۰:۵۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۶:۳۵:۰۳ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۱۵:۱۸:۱۹ عصر) ، Master. (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۲۱:۵۵:۲۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۸:۳۳:۴۳ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۱:۳۰:۰۸ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۰:۴۸:۰۵ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۰:۵۹:۴۳ صبح)
سلام من تابع MB String رو هم فعال كردم ولي هنوز همين مشكل رو دارم !!!!

لطفا برسي كنيد .كه خيلي وقتمو گرفته اين مشكل .

Http://IRaNHaCK.IR/forum
تيم امنيتي ايران هك

شاگرد هستيم سايت خودمون نيست Big Grin
پاسخ
دوستان جواب ما رو بديد .
تيم امنيتي ايران هك

شاگرد هستيم سايت خودمون نيست Big Grin
پاسخ
سلام دوستان.

من هم بعد از تغییر هاستم با این مشکل مواجه شدم و به هاست هم گفتم که MB String رو فعال کنند وآنها گفتند فعال هست حالا من باید با این مشکل بزرگ چه کنم؟
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
Sad 
سلام دوستان خدایش تو این تایپ جون هرکی دوست دارید جواب بدید بنده قبلا مشکل خودم تو این تایبپ گفته بودم

لینک تایپ حتما کلیک کنید ببنید

بعد دوستان لینک این تایپ را دادند من به مدیر هاست گفتم ایشون گفتند این توابع به عنوان توابع پیشفرض فعال می باشد گفتند از تو خود سایت اصلی کمک بخوام که من امدم کمک بخوام و بگم این مشکل را چه جوری هلش کنم زیاد نمی خوام قسم بدم بعد بیان بگند مگه اینجا انجمن دینی هست پس خدایش این مشکل بنده چه جوری هل می شه چندتا ادم با معرفت یعنی تو این انجمن بزرگ و پر استاد و پیشکسوت ایا پیدا می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//خدا عالمه منتظر هستم دیگه نا امیدم نکنند
در اخر اینو می نویسم که بعد نگید چقدر فلان و بمان از همه شما خواهش می کنم بنده را ببخشید که تایپ را طولانی کردم
http://www.sabanetwork.com
انجمن ما

Undecided
پاسخ
خدایش مگه ما مسلمون نیستیم بعد دوستمون میاد می گه مگه اینجا انجمن دینی هست مگه ما عربیم خوب داداش خوب اگه عرب نیستید پس چرا کمک نمی کنید من دیگه چه جوری درخواست کنم یه روز می گید نام انجمن را بذار گذاشتیم یه روز دیگه می گید اسپم ندید خوب الان من خودم می دونم الان تا اینجاش اسپم بود ولی خداوکیلی چاره دیگه نداشتم درددلمو خالی کنم خوب بابا یه ادم با معرفت پیدا نمی شه کمک کنه من دیگه اگه کسی کمک نکرد نمی دونم چه جوری بگم همچنان ما منتظر یک کمک ولی دریغ از یک کمک فعلا یا علی
AngryHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۴:۱۳:۳۴ عصر)
درود
گزینه اول جواب شماست عزیز به دقت بحونید موفق باشید. ارسال 1
پاسخ
عزيز اين تابع فعاله ولي باز اين مشكل وجود داره بعد انتقال هاست اين مشكل به وجود اومد Undecided مشكل از كجاس؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان