مرجع پارسی MyBB
تاسف برای وب فارسی با این بزرگان!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: ارتباط با شما (https://community.mybbiran.com/forum-44.html)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://community.mybbiran.com/forum-58.html)
+---- انجمن: سایر (https://community.mybbiran.com/forum-60.html)
+---- موضوع: تاسف برای وب فارسی با این بزرگان!! (/thread-6130.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تاسف برای وب پارسی با این بزرگان!! - Cancer9003 - ۱۳۹۰/۷/۱۱

تو general.js همون خط اول گویای همه چیز هستBig Grin

RE: تاسف برای وب پارسی با این بزرگان!! - Christian - ۱۳۹۰/۷/۱۱

حالا هرچیزی !!! حتی اگه یه نگاه هم به قالب کرده باشه و مثل اون ساخته باشه باید بگه مثلاً بازسازی شده از قالب فلان! Exclamation

RE: تاسف برای وب فارسی با این بزرگان!! - Leila.Ahmadi - ۱۳۹۰/۷/۱۵

اصلا اسكريپت اين انجمن ماي بي بي نيست. Wink

RE: تاسف برای وب پارسی با این بزرگان!! - vBulletin - ۱۳۹۰/۸/۲۲

درود؛
میدونم این تایپیک قدیمی شده.
ولی من از طریق قانونی دارم پیگیر این ماجرا میشم ، و از دادگستری شهرم اقدام کردیم نامه هم دادن واسه پیگیری
متاسفانه سایت رزبلاگ تمام سیستم استفاده شدش دزدی از بخشاست!
قالب ها دزدی شده از مای بی بی ایران
سایر خدمات دزدی شده از بلاگفا و میهن بلاگ و...
حالا من پیگیری میکنم تا ایشون فکر نکنه میتونه با زحمات کشیده شده دیگران مفت و مجانی پول دربیاره.
اگه قرار بود با دزدی پیشرفت کرد که این همه آدم سایت پربازدید و ... داشتن
به شخصه متاسفم واسه چنین آدمای نمک نشناس... مطمئن باشید تا اخر این ماجرا رو پیگیری میکنم
تا سایت رز بلاگ بسته نشه دست بردار نیستم چند تا شاکی هم جور کردمWink
تمامی اخبار مربوط به پیگیری در همین بخش قرار میگیره... فعلا اوله کاری خوب بود رز بلاگ نفس های اخرشو میکشهWink

RE: تاسف برای وب پارسی با این بزرگان!! - tem98 - ۱۳۹۰/۸/۲۲

سلام
من خودم برنامه نویس انجمن رزبلاگم.
تمام انجمن رزبلاگ رو هم از صفر نوشتم غیر از قسمت ادیتورش که واقعا ادیتور نوشتن کار سختیه.
راستشو بخواید : من حتی یک خط برنامه نویسی هم از روی مای بی بی نگاه نکردم ولی فقط نگاه کردم چه امکاناتی داره و همونا رو برای رزبلاگ میذاشتم اگر امکانات رو نگاه کنید خیلی ضعیف تر از مای بی بی هست چون سرویس وبلاگ از بیشتر نمیتونه جواب بده با این همه کاربر.
kordan راست میگه واقعا شما چطوری این انجمن رو مدیریت و پشتیبانی میکنید که نفهمدیدید این مای بی بی نیست. ناراحتی هم نداره حتما فکر کردید برنامه نویسی اینقدر اسونه و من اینقدر حرفه ای هستم که ظرف یک ماه اینو تغییر دادم.
در ضمن کدهای مای بی بی یک کد جاوا و php نیست من کدهاشو دیدم واقعا حرفه ای نوشته شده که هر کسی نمیتونه توی 1 ماه این همه تغییرات رو ایجاد کنه و به صورتی مولتی ارائه بده.
حداقل 2 سال طول میکشه 10 تا فایل که نداره اگر نگاه کنید بالای 200 تا فایل داره که کل عمر رزبلاگ 2 سالو نیم هست.

اگر مای بی بی میذاشتم که هیچ وقت چنین کاری نمیکنم تمام امکانات رو میذاشتم چون هم خیلی حرفه ای نوشته شده و هم اینکه سرعت خیلی بالاتری نسبت به انجمنی داره که خودم نوشتم.

یک نمونه از برنامه نویسی هامو اینجا میزارم که بدونید دروغ نمیگم.

[تصویر:  forum.gif]

شش تا از صفحاتی که برای انجمن ساختم توی این عکس گذاشتم .
دیگه باور کردنش با خودتون.

زکی
شما فکر کردی با بچه طرفی؟ به زودی مشخص میشه
شما اول بگو مدیر کل رز بلاگ اسمو فامیلیش دقیق چیه؟ این محمد کیه؟ رفیق مدیر کله کیه؟

ما میگیم قالب ها همه دزدی ازینجاست
قالب هارم خودت نوشتی؟ قالب های اینجارو گذاشتی روی رزبلاگ کپی رایتشم حذف کردی به نام خودت زدی طلبکارم هستی مردحسابی؟
رز بلاگ اسکریپشو خودت نوشتی از صفر توقع داری باور کنیم؟
رزبلاگ صحفه عضویتش که کاملا از اسکریپ بلاگفا استفاده میشه بنده خدا بروخودتو گیربیار

والا الان همه کپی میزنن ادعا هم میکنن خودشون نوششن
کاملا هم اتفاقی شبیه هم دراومده!! همین که شمارو بن نکرد خداروشکر کن
شما فعلا خوش باش با رزبلاگت تا بعد مشخص میشه حق باکیهWink

دوست عزیز من باهات دعوا ندارم.
ولی تا هر جاش که پاش باشه میام و جواب میدم.
در ضمن اول حرف قالب بود اگر بعدشو نگاه کنی بیشتر این ناراحتی ها به خاطر اسکریپت بود بعد که دیدید اسکریپتو خودمون نوشتیم رفتی سر قالب.
من نگفتم کل اسکریپتو نوشتم گفتم ؟
گفتم انجمن البته خیلی از امکانات که جدیدا روی رزبلاگ میاد خودم نوشتم.
وقتی رزبلاگ نسخه اولش نصب بود امکانات کمی داشت و شبیه بلاگفا بود و اگر بلاگفا شکایتی داشته باشه میتونه شکایت کنه نه شما که صد درصد هم کدهاش با بلاگفا فرق داره چون اون asp هست این php

در مورد قالب ها من از سایت های مختلف برداشتم که بعضی کپی رایت داشته بعضی ها نداشته.

شما لطف کن هر چی قالب که طراحی شده اینجا ادرس بده تا من کپی رایتش رو بزارم.

شما همینجا میشه سطح فرهنگتو دید دیگه! از من میخواید قالب هایی که گرفتید بگم؟

اگه خودتون برنامه نویس بودین میدونستین باید کپی رایت قالب یا هرچیزی بمونه ...

بچه های اینجا کلی بیخوابی کشیدن قالب طراحی کردن واسه همه تنها خواستشونم اینه کپی رایتش پایین بمونه همین خداییش خواسته زیادیه؟ اراک استار یکی از بهترین طراحی کنند های قالب کلی قالبش رو دزدیدن خداییش اصله نامردیه... خیلی ببخشید ولی الان شمایی که کپی رایت قالب رو حذف کردی کارت میشه دزدی

الان من نمیدونم این محمد کیه .... ولی چند روز پیش مینالید که اسکریپ رز بلاگ رو دزدیدن!! منم بهش گفتم شما که همه چیتون کپی شده از جای دیگست و خودش دزدیه از چی مینالیSmile)

شما درست میگی دزدیه.
این تایپیک رو حذف نکنید بعدن معلوم میشه این حرفهاتون رو میتونید ثابت کنید یا نه.
شما در مورد اسکریپت و انجمن هم تهمت زدید.
هر نامه قضایی داری میتونی به این ایمیل بفرستی tem98.ir@gmail.com
در ضمن به این راحتی که میگی نیست که بخوای شکایت کنی و سایت رو ببندن شاید سایت شما بسته بشه.
ولی چون اینا بیشتر از کاربران شما هستند 100% از شما پشتیبانی میکنند.

عزیز من
صفحه اول همین تایپیک دوتا لینک در انجمن شماست که هردوشم پاک کردید
خیلی محترمانه گفته شده بود کپی رایت هارو برگردونید همین

یعنی چی چون اینجا مای بی بی همه پشت من در میان؟ پـ نـ پـ میخوای طرف تو بیان؟ کپی رایت رو حذف کردی این کار دزدیه دیگه

مسدر پارتی تو این زمینه ها بدرد میخوره دیگهWinkوقتی نامشو گرفتم بقیشم قول میدم میگیرم
شما بشین و تماشا کنSleepy
اونقدر مرد هستم یه حرف بزنم تا اخرش برم... خیلی منو میشناسن...

شما خوشد میاد الان یه سایت بزنم کپیه رز بلاگ امکاناتشم دوبرابر بدم بیرون تمام کپی رایتشم به نام خودم بزنم؟