مرجع پارسی MyBB
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و مباحث مرتبط با سایت (https://community.mybbiran.com/forum-1.html)
+--- انجمن: قوانین (https://community.mybbiran.com/forum-2.html)
+--- موضوع: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها (/thread-3488.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - Mt edition - ۱۳۹۰/۸/۱۲

ببینید طراحی قالب اختصاصی فرد می تونه کپی رایت را حذف کنه و در موارد دیگه چه رایگان چه غیر رایگان باید از طراح قالب اجازه بگیرید

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - M48D1 - ۱۳۹۰/۸/۱۲

خب شما زیر قالب بزن Translate By .... دیگه نیاز به این جنجال ها نیست واقعا ترجمه قالب یک کار خشک و بی روح هست و همش ویرایش هست!

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - pcsoft - ۱۳۹۰/۸/۱۲

(۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۲:۰۹:۲۱ عصر)MT Edition نوشته است: ببینید طراحی قالب اختصاصی فرد می تونه کپی رایت را حذف کنه و در موارد دیگه چه رایگان چه غیر رایگان باید از طراح قالب اجازه بگیرید

اصلا حرف شما قبول.
کو طراح قالب؟
قالب توسط سایت مرجع ساخته شده نه ایشون!
کپی رایت طراح قالب روی فروم من باقی می مونه:
آدرس:
http://cosmic-studios.info/
ولی کپی رایت لیان پرتال از انجمن من حذف خواهد شد. چون ایشون طراح نیست. خودشون در کپی رایت گفتن:

Optimized By LianPortal
پس، ایشون طراح قالب نیست.
قبول دارید؟

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - mamaly12h - ۱۳۹۰/۸/۱۲

(۱۳۹۰/۸/۱۲، ۲۲:۱۲:۳۳ عصر)pcsoft نوشته است: اصلا حرف شما قبول.
کو طراح قالب؟
قالب توسط سایت مرجع ساخته شده نه ایشون!
کپی رایت طراح قالب روی فروم من باقی می مونه:
آدرس:
http://cosmic-studios.info/
ولی کپی رایت لیان پرتال از انجمن من حذف خواهد شد. چون ایشون طراح نیست. خودشون در کپی رایت گفتن:

Optimized By LianPortal
پس، ایشون طراح قالب نیست.
قبول دارید؟

مسئله اي نيست ، شما قالب اصلي رو طبق آموزش پارسي سازي و راست چين كردن قالب ها كه در پشتيباني موجود هست فارسي كنيد و استفاده كنيد.

و اگر ميخواهيد از اون قالب كه داراي "Optimized By LianPortal " هست بدون كپي رايت ليان پرتال استفاده كنيد از خودشون اجازه بگيريد.

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - pcsoft - ۱۳۹۰/۸/۱۳

من اگر می خواستم خودم ترجمه رو انجام بدم قالب رو خریداری نمی کردم.
این قانون شماره 7 که همگی مستحضرید.
[تصویر:  0u3v1wazg5quc2y83e4.jpg]

و این هم کپی رایت سازنده قالب در انجمن من:
[تصویر:  zox8jbqo97w50d8ljrbu.jpg]
مترجم قالب غیر رایگان هم حقی ندارد. چون در قوانین ذکر نشده.
پس، مترجم را سازنده ندانید! مترجم مترجم است.

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - khp - ۱۳۹۰/۸/۱۳

واقعا نمیدونم این بحث سر 1 خط کد هستش یا اینکه حق با کیه ؟

یک خط کد که کاریتون نمیکنه بزارید باشه ! این دید غیر علمی

دید منطقی :

یک نفر اومده وقتشو گذاشته پوسترو ترجمه کرده

و بعد کلی زمان دیگه گذاشته پوسته رو هماهنگ کرده و مشکلاتشو بر طرف کرده

بعد شما اینقدر براش ارزش قائل نیستید که یک خط کد کپیرایت ایشون توی انجمنتون باشه !

آخه چرا ؟

اگه مترجم مترجم

شما برو از پایه پوسته رو ترجمه کن مشکلاتشم حل کن ! ااون هستش که دیگه کپی رایت مترجم در کار نخواهد بود

نه اینکه تمام وقت اون دوستمون رو با پاک کردن کپی رایت نابود کنید !

همین رفتار ها شده که الان ماهی یک پوسته هم ترجمه شدش قرار نمیگیره

چون پوسترو که نصب میکنن میگن فلانی که حقی نداره اول کپیرایتو بر میدارن بعد انجمنو تست میکنن

انصاف داشته باشید

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - pcsoft - ۱۳۹۰/۸/۱۳

(۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۱:۱۰:۱۱ صبح)khp نوشته است: واقعا نمیدونم این بحث سر 1 خط کد هستش یا اینکه حق با کیه ؟

یک خط کد که کاریتون نمیکنه بزارید باشه ! این دید غیر علمی

دید منطقی :

یک نفر اومده وقتشو گذاشته پوسترو ترجمه کرده

و بعد کلی زمان دیگه گذاشته پوسته رو هماهنگ کرده و مشکلاتشو بر طرف کرده

بعد شما اینقدر براش ارزش قائل نیستید که یک خط کد کپیرایت ایشون توی انجمنتون باشه !

آخه چرا ؟

اگه مترجم مترجم

شما برو از پایه پوسته رو ترجمه کن مشکلاتشم حل کن ! ااون هستش که دیگه کپی رایت مترجم در کار نخواهد بود

نه اینکه تمام وقت اون دوستمون رو با پاک کردن کپی رایت نابود کنید !

همین رفتار ها شده که الان ماهی یک پوسته هم ترجمه شدش قرار نمیگیره

چون پوسترو که نصب میکنن میگن فلانی که حقی نداره اول کپیرایتو بر میدارن بعد انجمنو تست میکنن

انصاف داشته باشید

من حق کسی رو ناحق نخواندم! گفتم که. ایشون وقت گذاشته زحمت کشیده هزینه اش هم پرداخت شده.
اینی که شما می فرمایید درباره قالب های رایگان صدق می کنه و منم قبول دارم بی انصافی هستش زحمت کسی رو که براش هزینه ای نکردیم نابود کنیم و کپی رایت در این مورد کاملا منطقی و حق مترجم و سازنده هست
شاید برای شما اون یک خط کد مهم نباشه. ولی برای x مهم باشه.
طبق قوانین،مترجم هیچ حقی درباره نوشته ی کپی رایت ندارد.

کجا قانون گذاشته شده وقتی پول چیزی رو میدین حق کپی رایتش ماله شما میشه ؟؟؟

یک مثال دیگه میارم !

که از این به بعد باید همین کار رو برای پوسته ها کرد تا حق مردم ضایع نشه !

کرکره های برقی رو که دیدین ؟

شرکت های حرفه ای یکی از بهترین بیلبورد هاشون پلاک هایی هستش که پای همون کرکره نصب میکنن !

تا حالا دییدن برای یک کرکره پلاک زده باشن اما صاحب مغازه بگه چون پولشو دادم حالا هم میخوام اینو بکنم و بکنه ؟

اگرم بخواد بکنه دو تا سوراخ به قطر یک سانتی متر روی کرکرش میمونه که جلوه کار رو خراب میکنه !

از این به بعد دنبال یک کد میگردم که بعد از حذف کپیرایت پوسته به هم ریخته بشه !

(۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۱:۳۶:۲۷ صبح)khp نوشته است: کجا قانون گذاشته شده وقتی پول چیزی رو میدین حق کپی رایتش ماله شما میشه ؟؟؟

یک مثال دیگه میارم !

که از این به بعد باید همین کار رو برای پوسته ها کرد تا حق مردم ضایع نشه !

کرکره های برقی رو که دیدین ؟

شرکت های حرفه ای یکی از بهترین بیلبورد هاشون پلاک هایی هستش که پای همون کرکره نصب میکنن !

تا حالا دییدن برای یک کرکره پلاک زده باشن اما صاحب مغازه بگه چون پولشو دادم حالا هم میخوام اینو بکنم و بکنه ؟

اگرم بخواد بکنه دو تا سوراخ به قطر یک سانتی متر روی کرکرش میمونه که جلوه کار رو خراب میکنه !

از این به بعد دنبال یک کد میگردم که بعد از حذف کپیرایت پوسته به هم ریخته بشه !

شما دارین سازنده رو با مترجم قاطی می کنید.
این مثال ها رو هم قبلا زدیم.(کارخانه سازنده ماشین،تعمیرکار ماشین)
قانون صراحت داره. کپی رایت سازنده باید قرار داده بشه. ولی ایشون سازنده نیست.

چرا کپی رایت سازنده باید باشه ؟؟؟؟؟

به خاطر وقتی که گذاشته و زحمتی که کشیده

ایشون هم همینطورن

شما دوست دارین حق بقیه رو ضایع کنین و بگید که کاری نکردید خودتونو و وجدان خودتون !

شما پوسترو از ایشون خریدید اما اگر مشکلی داشته باشه ایشون به شما هیچپونه پشتیبانی به شما نخواهند داد

شاید اون موقع به این نتیجه رسیدید که باید کپیرایت رو بزارید